Hulkas ir Camila Angelo | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Hulkas ir Camila Angelo | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 „Atletico Mineiro“ klubui atstovaujantis 35-erių Hulkas žiniasklaidos akiratyje atsidūrė po keistų peripetijų asmeniniame gyvenime.

Šanchajaus klubo narys savo gerbėjams puolėjas padovanojo tikrą brazilišką dramą. Hulkas išsiskyrė su žmona dėl pastarosios dukterėčios. Buvusi žmona Iran Angelo futbolininkui pagimdė tris vaikus. Skyrybos įvyko 2019 metų liepą, o 2020 m. jis susituokė su jos dukterėčia Camila Angelo.

Poros santykiai nuo tada tik dar labiau sutvirtėjo, o prieš porą dienų Hulkas pranešė, kad naujoji jo žmona laukiasi. Brazilui tai bus jau ketvirtas vaikas.

„Šiandien noriu visiems pranešti džiugią žinią – Dievas mane palaimino ketvirtuoju vaiku. Mano širdis yra kupina dėkingumo – noriu tik ištarti ačiū Dievui. Nekantraujame sulaukti vaiko gimimo. Mūsų meilė bus besąlyginė“, - rašė Hulkas.

Neaišku, kaip į šią naujieną sureaguos I.Angelo. Ji pernai apie futbolininko romaną su dukterėčia kalbėjo labai jausmingai: „Tai tas pats, kas gyvos dukters laidojimas. Kiekvieną rytą prabundu ir kiekvieną naktį nueinu miegoti negalėdama suvokti, kodėl man visa tai nutiko. Skausmas didžiulis, kartais atrodo, kad jis išplėš mano širdį. Camila man buvo kaip dukra. Aš viską atidaviau tai mergaitei nuo tada, kai ji atsirado šiame pasaulyje. Paaukojau tiek daug savo svajonių, kad tik išpildyčiau jos troškimus. Aš nekalbu tik apie materialines gėrybes. Aš kalbu apie meilę, rūpestį, pagarbą. Ji žinojo mano silpnybes, žinojo, kas mane verčia jaustis nesaugią. Aš ją mylėjau besąlygiškai. Dieve, jei aš kažkada suklydau, tai buvo tik dėl to, kad ją taip mylėjau ir ja taip pasitikėjau“.

Hulkas geriausiais karjeros laikais buvo „Porto“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ klubų lyderis. 2012 m. su Brazilijos rinktine jis tapo olimpiniu vicečempionu, o 2013 m. laimėjo FIFA Konfederacijų taurę. Brazilijos rinktinėje per 49 rungtynes Hulkas įmušė 11 įvarčių.

Daug pinigų Kinijoje užsidirbęs Hulkas neseniai buvo siejamas su persikėlimu į Anglijos „Premier“ lygą, bet nusprendė grįžti į gimtinę. Praėjusiame sezone Hulko statistika buvo labai solidi: 21 įvartis ir 11 rezultatyvių perdavimų per 45 rungtynes. Tai jam leido neseniai sugrįžti į Brazilijos rinktinę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų