Garsus Danijos dviratininkas tragiškai žuvo prieš pat pasaulio čempionato startą

2021.09.20 22:02
Chrisas Ankeris Sorensenas | Scanpix nuotr.

Chrisas Ankeris Sorensenas | Scanpix nuotr.

Skaudi tragedija sukrėtė dviračių sporto pasaulį – žuvo 37-erių metų garsus Danijos sportininkas Chrisas Ankeris Sorensenas.

Profesionalaus dviratininko karjerą 2018 m. baigęs danas turėjo dirbti 2021 m. pasaulio dviračių plento čempionate kaip vienas iš ekspertų. Prieš darbo pradžią jis Belgijoje nusprendė pasivažinėti dviračiu. Tada ir įvyko tragedija – Ch.A.Sorenseną mirtinai partrenkė furgoną vairavęs žmogus.

Danas po incidento skubiai buvo nugabentas į ligoninę. Deja, sužeidimai buvo pernelyg sunkūs – medikai jo išgelbėti nebegalėjo.

Ch.A.Sorensenas profesionaliai lenktyniavo nuo 2005 m. iki 2018 m. Dar 2006 m. jis užėmė 4-ą vietą Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionate, o jau 2007 m. debiutavo „Vuelta a Espana“ lenktynėse. Per karjerą jis ne kartą įveikė visas tris didžiąsias daugiadienes lenktynes. 2010 m. jam pavyko laimėti vieną „Giro d‘Italia“ etapą, o 2012 m. jis pavergė „Tour de France“ fanus ir teisėjus – buvo išrinktas aktyviausiu lenktynininku. 2015 m. Ch.A.Sorensenui pavyko tapti Danijos čempionu.

Danas per karjerą pasižymėjo didele ištverme ir ypač gerai jautėsi etapuose kalnuose. Ne kartą jis tapo įvairių lenktynių kalnų įskaitos nugalėtoju. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų