Danny Hodgsonas ir Cristiano Ronaldo | „Twitter“ nuotr.

Danny Hodgsonas ir Cristiano Ronaldo | „Twitter“ nuotr.

 Australijoje žaidžiantis 26-erių Anglijos futbolininkas Danny Hodgsonas po išpuolio Perto traukinių stotyje yra priverstas kovoti dėl savo gyvybės.

Teigiama, kad sportininkas iš pasalų buvo užpultas rugsėjo 5 d., o įtarimai pareikšti 15-os metų vaikinui. Jis įtariamas iš už nugaros smogęs D.Hodgsonui į galvą. Futbolininkas tada prarado sąmonę ir skaudžiai krito ant žemės. Nuo tada jis lieka komos būsenoje. 15-mečio teismas numatytas rugsėjo 22 d.

D.Hodgsonui ligoninėje teko sutikti ir 26-ąjį gimtadienį, o futbolininkui specialią žinutę nusiuntė pats Cristiano Ronaldo.

„Labas, Danny. Ką tik išgirdau tavo istoriją. Tikiuosi, kad greitai pasveiksi. Noriu pakviesti tave ateityje apsilankyti vieneriose iš „Manchester United“ rungtynių. Linkiu greitai pasveikti, mano drauge“, - sakė C.Ronaldo.

Thank you to all the lads in the team and club at Manchester United that sent Danny Hodgson private messages of love and...

Posted by Nicola Hodgson on Saturday, September 18, 2021

D.Hodgsono istorija sukrėtė ir futbolo fanus. „GoFundMe“ platformoje jie futbolininkui ir jo šeimai jau paaukojo daugiau nei 150 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų