A.Salokui – bronza Estijos fechtavimo čempionate

2021.09.20 16:44
Arnas Salokas | Organizatorių nuotr.

Arnas Salokas | Organizatorių nuotr.

 2021 m. rugsėjo 18-19 d. Estijoje vyko fechtavimo suaugusiųjų čempionatas, kuriame, asmeninėse ir komandinėse varžybose, dalyvavo 6 Lietuvos sportininkai.

Šeštadienį špagomis kovėsi vyrai. Fantastiškai pasirodė Arnas Salokas, kuris pogrupyje įveikęs visus varžovus, gavo pirmąjį varžybų reitingo numerį. Atkrintamosiose laimėjo dėl patekimo į ketvirtfinalį ir pusfinalį. Deja, patekti į finalą ir susikauti dėl aukso medalio nepavyko, pralaimėjus vos vienu tašku – 14:15 estui Markus Salm. Galutinėje įskaitoje užimta 3 vieta ir laimėtas bronzos medalis. Demjan Filon pogrupyje įveikė 4 varžovus, atkrintamosiose pateko į aštuntfinalį, bet tarp 8 geriausiųjų patekti nepavyko pralaimėjus estui Erik Tobias 12:15, galutinėje įskaitoje fechtuotojas užėmė 13 vietą. Makar Lozenko pogrupyje pavyko laimėti tik vieną kovą, deja, to neužteko patekimui į atkrintamąsias.

Arnas Salokas | Organizatorių nuotr.

Arnas Salokas | Organizatorių nuotr.

Komandinėse varžybose vyrams patekti į pusfinalį nepavyko. Jau pirmasis susitikimas nebuvo sėkmingas rezultatu 34:45 rezultatu teko pripažinti Estijos „Tallinna Mook B“ komandos pranašumą. Užimta 5 vieta iš 8 komandų.

Sekmadienį varžybose startavo moterys. Geriausiai sekėsi Olivijai Mašalo, pogrupyje laimėjus 3 kovas iš 5, atkrintamosiose jau pirma kova buvo lemtinga, estė E. Ostrovski 15:13 džiaugėsi pergale. Lietuvė galutinėje įskaitoje užėmė 17 vietą tarp 36 dalyvių. Pirmąjame atkrintamųjų rate suklupo ir kitos dvi lietuvės – Anastasija Pylinova ir Aušrinė Šimkutė. Pogrupyje abi laimėjusios po 2 kovas, kovoje iki 15 taškų turėjo pripažinti Estijos sportininkių pranašumą, galutinėje įskaitoje atitinkamai užimtos 22 ir 26 vietos.

Komandinėse varžybose, pagal reitingą moterys gavo varžybų čempionėmis tapusią Estijos komandą „En Garde 1“. Pasipriešinti nepavyko, teko pripažinti varžovių pranašumą 24:45. Galutinėje įskaitoje užimta 7 vieta tarp 9 komandų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų