„Birmingham City“ žaidėjas sužavėtas C.Ronaldo sportine forma: „Jeigu jis valgytų arklio mėšlą, tai daryčiau ir aš“ istorijos, kaip C.Ronaldo įtakoja „Man United“ žaidėjų valgomą maistą (6)

2021.09.20 11:08
Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 Cristiano Ronaldo garsėja savo išskirtine fizine forma, o puikų žaidimą demonstruoja nuo pat pradžių, kai sugrįžo į „Manchester United“ ekipą.

Tuo sužavėtas liko „Birmingham City“ futbolininkas Troy Deeney, kuris teigė, kad „valgytų arklio mėšlą, jeigu tai darytų C.Ronaldo“.

„Visi žino, kaip C.Ronaldo rūpinasi savimi. Dieve, mes tai matėme, kuomet jis nusiplėšė marškinėlius po įvarčio už Portugaliją prieš Airiją. Kaip profesionalūs futbolininkai mes nesame blogos formos, tačiau apie tai buvo daug kalbama. Visi pavydėjo jo „six pack‘o. Jeigu pamatyčiau, kad C.Ronaldo valgo arklio mėšlą prieš rungtynes, taip pat tai daryčiau“.

T.Deeney komentarai apie C.Ronaldo mitybą ir fizinę formą atsirado tada, kai „Man United“ vartininkas Lee Grantas pateikė įžvalgų apie portugalo mitybą ir jo įtaką komandos draugams.

„Aš jums papasakosiu, ką jis turėjo vienoje iš savo lėkščių. Joje buvo kvinoja, avokadas ir keli virti kiaušiniai“, – „talkSPORT“ pasakojo L.Grantas. „Jis yra neįtikėtinos formos. Jis tikrai turi antrą geriausią kūną klube, žinoma, po manęs. Tai daug ką pasako“.

L.Grantas taip pat papasakojo istoriją, kaip visi „Man United“ žaidėjai atsisakė deserto, kai tai padarė C.Ronaldo.

„Buvo penktadienio vakaras viešbutyje“, – pasakojo L.Grantas. „Įprastai, kai baigi vakarieniauti, penktadienio vakarą suvalgai keletą desertų. Visgi nei vienas žaidėjas nepalietė pyragų, nes visi matė, ką valgo C.Ronaldo, o vienas iš vyrukų manęs paklausė: ką jis ten turi? Tai be jokios abejonės buvo švariausia ir sveikiausia lėkštė, kokią tik galite įsivaizduoti. Mane tiesiog sukrėtė, kaip nė vienas žaidėjų neišdrįso atsistoti ir nueiti to greito maisto, kuris buvo padėtas“.

C.Ronaldo per 3 rungtynes „Man United“ komandoje jau pelnė 4 įvarčius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų