Laurynas Grigelis | Organizatorių nuotr.

Laurynas Grigelis | Organizatorių nuotr.

 Vienas geriausių tenisininkų per nepriklausomos Lietuvos istoriją – 30-metis Laurynas Grigelis – po pergalingo Daviso taurės mačo prieš Graikijos rinktinę paskelbė, kad baigia profesionalo karjerą.

„Viskas, atėjo tas metas, kai aš baigiu profesionalią karjerą. Buvo ir labai gerų momentų, buvo ir mažiau gerų. Bet aš išsinešu labai gerus prisiminimus, tenisas manęs labai daug ko išmokė. Žodžiu, dedu tašką profesionalioje karjeroje. Tiesa, neatmetu galimybės dar išbėgti į kortą Daviso taurės mačuose, žinoma, jei komandos kapitonui manęs reikės ir būsiu kviečiamas”, - Kretoje sakė L.Grigelis.

„Tai nėra spontaniškas sprendimas. Galvojau apie tai paskutinius tris ar keturis mėnesius. Per paskutinius du metus turėjau labai daug traumų, nebegaliu treniruotis taip, kaip tai dariau anksčiau. Negaliu dirbti tokiais pat krūviais. O tai būtina, kad išlaikyti aukštą lygį ir žaisti 30 savaičių per metus”, - apie pasitraukimo priežastis kalbėjo tenisininkas.

Lauryno Grigelio komentaras:

Trisdešimtmetis klaipėdietis buvo pakilęs iki 183 ATP reitingo vietos.

Daviso taurės turnyre L.Grigelis debiutavo 2008 m. Lietuvos rinktinės garbę jis gynė 57 kartus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų