Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubo sporto direktorius Leonardo pranešė, jog pasirodžiusi informacija apie Lionelio Messi atlyginimą yra klaidinga.

„Mes negalime su tuo susitaikyti. Tai yra nepriimtina. Ši informacija yra visiškai klaidinga, norėjau jums tai pasakyti. Manau, kad tai yra pagarbos stoka, mums tai nepatiko. Paskelbta informacija yra labai, labai toli nuo tiesos atsižvelgiant į trukmę ir skaičius.

Yra konfidencialumo sąlyga, tačiau galiu pasakyti, jog tai nėra tiesa. Sutarties trukmė yra dveji metai. Paskelbta informacija yra netiesa ir mums tai nepatiko“,- pareiškė Leonardo.

Priminsime, jog Prancūzijos dienraštis „L'Equipe“ paskelbė, jog L.Messi per tris sezonus turėtų uždirbti 110 milijonų eurų. Buvo pranešama, jog L.Messi pirmojo sezono metu (dabartinio) uždirbs 30 mln. eurų, tuo tarpu per likusius du savo kišenes papildys po 40 mln. eurų.

Buvo atskleista įdomi detalė, jog dalis L.Messi atlyginimo bus mokama kriptovaliutų žetonais, kurie leidžia jų turėtojams dažniausiai balsuoti dėl nedidelių su klubu susijusių sprendimų. Pasak šaltinių, 34-erių metų futbolininkas gaus įspūdingą 15 mln. eurų bruto premiją už lojalumą, kuri atskaičius mokesčius sieks maždaug 10 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų