Du kartus 16-metį džiudžitsu pasaulio čempioną gatvėje užpulti bandęs vyras kando jam į ausį užpuolimo VIDEO (5)

2021.09.19 11:18
Alexas Williamsas | Organizatorių nuotr.

Alexas Williamsas | Organizatorių nuotr.

 16-metis džiudžitsu pasaulio čempionas Alexas Williamsas ant suoliuko ketino papietauti, kai prie jo Šiaurės Jorkšyre priėjo nepažįstamas vyras.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip vyras stovi itin arti A.Williamso ir kabinėjasi, o galiausiai buvo parverstas ir atsidūrė ant žemės. Netrukus A.Williamsas paleido užpuoliką ir tikėjosi, kad jis nueis savais keliais, tačiau jis ir toliau bandė užpulti jaunąjį vaikiną, o tai pasibaigė dar vienu parvertimu. Pasibaigus akistatai, A.Williamsas suprato, kad jis yra išsitepęs ne užpuoliko, tačiau savo krauju – vyras jam iškando gabalėlį ausies.

Vaizdo įrašo pradžioje girdėti, kaip agresyvus vyriškis šaukia: „Aš sudaužysiu tavo galvą, aš padursiu tave alėjoje“.

Alexas Williamsas | Organizatorių nuotr.

Alexas Williamsas | Organizatorių nuotr.

„Akivaizdu, kad nerimavau, jog jis turi peilį, nes jis grasino mane nudurti, tačiau tokioje situacijoje svarbiausia išgyventi ir ačiū Dievui, kad aš buvau jam pasiruošęs“, – sakė A.Williamsas. „Po to, kai aš jį parverčiau pirmą kartą, galvojau, kad jis nueis šalin, tačiau jis sugrįžo ir aš mėginau jį sustabdyti be jokių smūgių. Buvau sėdimoje pozicijoje, o iš jos man judėti yra natūralu, nes treniruotėse tai dariau tūkstančius kartų. Mano pagrindinis tikslas buvo saugiai užbaigti situaciją“.

Kai užpuolikas galiausiai nuėjo, A.Williamsas paskambino policijai.

„Visur buvo kraujo ir tada aš supratau, kad jis man iškando gabalėlį ausies“, – sakė A.Williamsas. „Nuvykau į ligoninę ir dabar turiu šešias siūles“.

Alexo Williamso trauma | Organizatorių nuotr.

Alexo Williamso trauma | Organizatorių nuotr.

Džiudžitsu, imtynių ir MMA „SBG South Shields“ klube besitreniruojantis A.Williamsas pridėjo, kad tikisi, jog jo patirtis paskatins daugiau žmonių užsiiminėti koviniu sportu.

„Negaliu patikėti, kad tą vaizdo įrašą peržiūrėjo jau 1,3 mln. žmonių. Džiaugiuosi, kad tai padidino kitų jaunuolių sąmoningumą ir tikiuosi, kad tai įkvėps juos užsiimti koviniu sportu ar kažkuo, kas leistų saugiai apsiginti“, – sakė A.Williamsas.

Klipu pasidalino profesionalus kovotojas ir treneris Alexas Enlundas, kuris gyrė suaugusio vyro atakas atlaikiusį jaunuolį.

„Alexas parodė ramybę, santūrumą ir drąsą. Atveskite savo vaiką į kovos menus, nes tuomet mažai tikėtina, kad jie taps blogais žmonėmis dėl išmokto nuolankumo ant kilimėlio“, – rašė A.Enlundas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų