Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

 Spalio 16-ą „Bellator“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio „Grand Prix“ turnyre turėjęs kovoti Anthony Johnsonas sunkiai susirgo bei pasitraukė iš pusfinalio kovos su Vadimu Nemkovu (14-2), tačiau tai tapo puikia galimybe lietuviui Juliui Anglickui (10-1), kuris pakeitė A.Johnsoną ir kovos dėl V.Nemkovui priklausančio „Bellator“ čempiono titulo.

A.Johnsonas teigė, kad liga „išgąsdino jį taip, kad dar niekas gyvenime nebuvo išgąsdinęs“ bei pridėjo, kad tai ne COVID-19, tačiau konkrečiau ligos neįvardino. Jis taip pat pažymėjo, kad sugrįžti planuoja 2022 m.

Šeštadienį informacija apie tai, kad J.Anglickas keičia A.Johnsoną buvo patvirtinta per „Bellator 266“ turnyro transliaciją. Kitame „Grand Prix“ pusfinalyje susikaus Ryanas Baderis ir Corey Andersonas.

Iš pradžių J.Anglickas turėjo kovoti su kitu pakaitiniu „Grand Prix“ kovotoju Karlu Albrektssonu, tačiau dabar pastarasis spalio 16-ą dieną kausis su Dovletdzhanu Yagshimuradovu.

Per tris pasirodymus „Bellator“ organizacijoje J.Anglickas iškovojo tris pergales, visas – vieningu teisėjų sprendimu. Paskutinį kartą jis balandžio mėnesį nugalėjo Gregory Millardą.

V.Nemkovas čempiono titulą iškovojo praėjusių metų rugpjūtį, kai nugalėjo R.Baderį bei sėkmingai jį apgynė prieš Philą Davisą. Viso V.Nemkovas „Bellator“ organizacijoje yra iškovojęs 6 pergales iš tiek pat galimų ir yra laimėjęs 8 kovas iš eilės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų