Hafthoras Bjornssonas | „Stop“ kadras

Hafthoras Bjornssonas | „Stop“ kadras

  Galiūnas ir „Sostų karų“ aktorius Hafthoras Bjornssonas šeštadienį parodomojoje bokso dvikovoje susitiko su rankų lenkimo žvaigžde Devonu Larrattu ir iškovojo lengvą pergalę.

H.Bjornssonas ringe turėjo gaudyti nuo jo nuolat bėgiojusį D.Larrattą. Nors nokdauno nebuvo, tačiau įsikišo teisėjas ir pradėjo skaičiuoti D.Larrattui iki dešimties. Buvo girdima, kaip D.Larrattas šaukė, jog jis tiesiog ginasi nuo varžovo atakų, bet kova buvo sustabdyta likus 24 sekundėms iki raundo pabaigos.

„Devonas yra karys, jis turi didelę širdį. Priimti kovą likus penkioms savaitėms yra drąsu“, – sakė H.Bjornssonas.

„Man patinka varžytis ir labai gerbiu šį sportą. Visą gyvenimą buvau atletas, tačiau tai tikrai yra sunkiausias sportas, kurį aš esu išbandęs. Norėčiau būti pasirodęs geriau. Labai gerbiu boksą ir nors akivaizdžiai susimoviau, bet neįtikėtina, kokia tai buvo kelionė“, – kalbėjo D.Larrattas.

Primename, kad 32-ejų H.Bjornssonas turėjo kovoti prieš kitą galiūną Eddie Hallą, tačiau pastarasis pasitraukė dėl bicepso traumos, o jį prieš penkias savaites pakeitė D.Larrattas. 46-erių D.Larrattas yra Šiaurės Amerikos rankų lenkimo reitingo lyderis. Kanadietis debiutinei kovai bokso ringe ruošėsi „Tristar Gym“ klube.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų