Aleksandras Jemeljanenka | „Stop“ kadras

Aleksandras Jemeljanenka | „Stop“ kadras

  Skandalingasis 40-metis Rusijos MMA kovotojas Aleksandras Jemeljanenka (29-8-1) po pernai patirto beviltiško pralaimėjimo prieš Magomedą Ismailovą pasirinko kovoti prieš 31-erių metų Rusijos blogerį Artiomą Tarasovą (7-2).

38 kg sunkesnis už varžovą, A.Jemeljanenka tuo naudojosi visos kovos metu ir keturis kartus parvertė A.Tarasovą. Nors anksčiau laiko pergalės jam iškovoti nepavyko, tačiau jis įtikino teisėjus savo pranašumu ir laimėjo 3 raundos po 2 minutes trukusią kovą.

Už šią kovą A.Jemeljanenka užsidirbo 10 mln. rublių (apie 117 tūkst. eurų), tuo tarpu A.Tarasovas – 5 mln. rublių (apie 58 tūkst. eurų).

A.Tarasovas profesionaliose kovose turi 7 pergales ir dabar jau 2 pralaimėjimus. Tiesa, beveik visos jo kovos prieš tai vyko prieš patirties beveik neturėjusius varžovus ir išimtys buvo tik dvi. 2012 m. pirmoje karjeros profesionalioje kovoje A.Tarasovą greitai nokautavo Kazbekas Magomedovas (5-2), o 2019 m. blogeris kovėsi su 75 kg sunkesniu varžovu – Rusijos „psichu“ Viačeslavu Daciku (13-16). Tada A.Tarasovas sugebėjo laimėti, nes V.Dacikas per daug kartų pažeidė MMA taisykles ir buvo diskvalifikuotas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų