Daniilas Ostapenkovas ir Diego Schwartzmanas (Davis Cup nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Daniilas Ostapenkovas ir Diego Schwartzmanas (Davis Cup nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Daviso taurės pasaulio grupės pirmajame divizione tikrą teniso stebuklą sukūrė 18-metis baltarusis Daniilas Ostapenkovas.

Į ATP reitingą net nepatenkantis jaunuolis per 1 valandą 38 minutes 6:4, 6:3 nugalėjo Argentinos teniso žvaigždę Diego Schwartzmaną (ATP-15). Lažybininkai argentiniečio pergalės tikimybę vertino 99 proc.

Mačo apžvalga:

D.Schwartzmanas mačą pradėjo nuo laimėtos varžovo padavimų serijos. D.Ostapenkovas į tai atsakė spurtu 3:0, bet penktajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. Aštuntajame geime baltarusis atitrūko (5:3), tačiau D.Schwartzmanas realizavo „break pointą“ ir priartėjo (5:4). Visgi, dešimtajame geime argentinietis dar sykį pralaimėjo savo padavimų seriją ir susikomplikavo padėtį.

Antrojo seto pradžia priminė D.Schwartzmano krachą – argentinietis atsiliko net 0:4. Argentinietis dar pabandė priartėti prie baltarusio ir laimėjo vieną jo padavimų seriją (2:4). Devintajame geime D.Ostapenkovas savo padavimais galėjo užbaigti mačą ir pradėjo jausti įtampą. D.Schwartzmanas susikūrė „break pointą“, bet baltarusis atsilaikė. Tada jau D.Ostapenkovas susikūrė „match pointą“ ir neklydo, švęsdamas skambiausią karjeros pergalę.

D.Ostapenkovas šiuo metu ITF jaunių (iki 18 metų) reitinge yra 63-ias. Jei jaunių dvejetų turnyruose jis turi gražių pergalių, tai vienetuose jo pasiekimai labai kuklūs. D.Ostapenkovas tėra laimėjęs du žemiausio jaunių rango – 5 kategorijos – turnyrus.

Ryškius poros favoritus argentiniečius ėmėsi gelbėti Guido Pella (ATP-82). Jis 6:1, 6:2 pamokė nereitinguotą 16-metį Eriką Arutiunijaną. Likę mačai vyks sekmadienį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų