„UFC 266“: gimtinėje įstrigęs D.Hookeris desperatiškai bando suspėti į turnyrą – kreipėsi į ambasadorių

2021.09.18 13:25
Danas Hookeris | Scanpix nuotr.

Danas Hookeris | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą rugsėjo 26 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegase (JAV) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 266“. Jame Naujosios Zelandijos atstovas 31-erių Danas Hookeris (20-10) turėtų susikauti su 26-erių afganu Nasratu Haqparastu (13-3), tačiau iki šiol nėra aišku, ar ši kova įvyks.

Naujojoje Zelandijoje taikomi itin griežti covid-19 apribojimai, todėl D.Hookeris niekaip negauna vizos į JAV. Naujosios Zelandijos kovotojas viešai kreipėsi į ambasadorių, kad jam būtų suteikta pagalba. Laikas vis bėgo ir atrodė, kad kovą teks atšaukti, tačiau prieš keletą valandų D.Hookeris atskleidė, kad dar ne viskas baigta.

„Šansas dar yra. Jie paskyrė man susitikimą pirmadienį. Jei viskas bus gerai ir atgausiu pasą, tada ketvirtadienį galėsiu lipti į vienintelį lėktuvą, skrendantį iš Naujosios Zelandijos į JAV. Ketvirtadienio naktį atskrisčiau į Las Vegasą, penktadienį ryte pasisverčiau ir šeštadienį kovočiau“, - sakė D.Hookeris.

Net ir išpildžius šį planą, D.Hookerio situacija liktų sudėtinga. Jam praktiškai reikėtų mesti svorį lėktuve, kas labai apsunkintų jo atsistatymą kovai.

Visa ši situacija įsiutino toje pačioje Naujojoje Zelandijoje įsikūrusį UFC čempioną Israelį Adesanyą: „Danas ant pečių neša visos šalies garbę. Jis užsideda Naujosios Zelandijos vėliavą ant pečių ir eina į narvą atlikti savo darbą. Jis yra šitos sumautos šalies patriotas ir jūs taip jam atsilyginate?“.

Tuo tarpu N.Haqparastas prieš pat kovą prarado mamą ir taip pat susidūrė su vizos problemomis.

„UFC 266“ įvyks titulinės kovos tarp Alexo Volkanovskio ir Briano Ortegos bei tarp Valentinos Ševčenkos ir Lauren Murphy. Taip pat į narvą po labai ilgos pertraukos grįš Nickas Diazas, susikausiantis su Robbie Lawleriu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų