Pirmą kartą čempionate pirmavusi Lietuvos rinktinė turėjo pripažinti Kosta Rikos pranašumą ir baigė pasirodymą pasaulio futsal čempionate (25)

2021.09.18 22:02
Lietuvos – Kosta Rikos futsal rinktinių rungtynių akimirka | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Lietuvos – Kosta Rikos futsal rinktinių rungtynių akimirka | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Šeštadienį Lietuvos rinktinė nesėkme baigė savo pasirodymą FIFA pasaulio futsal čempionate. Lietuviai lemiamoje kovoje dėl trečiosios A grupės vietos 2:6 nusileido Kosta Rika ekipai.

Nepaisant rezultato, šiose rungtynėse buvo ir teigiamų dalykų. Lietuviai pirmieji įmušė įvartį, kai pasižymėjo Genaras Samsonikas bei pirmą kartą šiame čempionate buvo pirmaujančios komandos pozicijoje.

Lietuvos rinktinė subyrėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 19-ą minutę praleido du įvarčius.

Antrame kėlinyje lietuviai ir toliau dažnai klydo, o Kosta Rika pasižymėjo 29-ą, 32-ą, 34-ą ir 40-ą minutėmis.

Dar vieną įvartį lietuviams rungtynių pabaigoje pelnė Justinas Zagurskas.

Iš kiekvienos grupės į atkrintamąsias pateks dvi pirmas vietas užėmusios šalys bei keturios geriausios trečiosios komandos. Ar Kosta Rika prasibraus toliau, paaiškės tik rytoj, kai bus sužaisti paskutinieji susitikimai.

Tuo pat metu vykusiose kitose A grupės rungtynėse Venesuela 1:1 sužaidė lygiosiomis su Kazachstanu, o dėl geresnio praleistų ir įmuštų įvarčių santykio pirmą vietą šioje grupoėje užėmė Kazachstanas.

Lietuviai čempionatą pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu 1:2 prieš Venesuelą bei 0:3 nusileido Kazachstanui.

Kosta Rika 1:6 pralaimėjo Kazachstanui, o 0:1 – Venesuelai.

Rungtynių eiga:

40 min. Rungtynės baigėsi.

39 min. Įvartis. Vartininkas klysta puolime, o kamuolys, likus 2 sekundėms iki rungtynių pabaigos, įrieda į tuščius vartus ir Kosta Rika pirmauja 6 – 2.

39 min. Benas Spietinis nerealizuoja baudinio.

37 min. ĮVARTIS! Justinas Zagurskas puikiu smūgiu muša antrą Lietuvos rinktinės įvartį šiose rungtynėse bei antrą savo šiame čempionate.

34 min. Įvartis. Lietuvos rinktinės vartininkas nubėgo padėti komandai puolime, tačiau tai naudos nedavė, o Kosta Rika įmušė penktą įvartį.

32 min. Įvartis. Danielis Gomezas smūgiuoja kamuolį, kuris atsitrenkia į LIetuvos rinkitinės žaidėją ir įskrieja į vartus (4 – 1).

29 min. Įvartis. Lietuviai klysta gynyboje, praranda kamuolį, o kamuolį perėmęs J.Cordero atliko perdavimą Milintonui Tijerino, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Lietuviai paprašė teisėjų peržiūrėti šį epizodą, tačiau ir po peržiūros įvartis buvo paliktas galioti.

20 min. Prasideda antrasis kėlinys.

20 min. Baigėsi pirmasis kėlinys.

19 min. Įvartis. Kadangi lietuviai buvo prasižengę penkis kartus, dar viena pražanga lėmė 10 metrų baudinį. Prieš šį baudinį treneriai nusprendė vartininką E.Zagarą pakeisti Ernestu Maceniu, kuriam nepavyko atlaikyti Juano Cordero smūgio ir Kosta Rika išsiveržia į priekį 2 – 1.

18 min. Įvartis. LIetuviai klysta puolime, ko pasekoje Kosta Rikos žaidėjas išbėga vienas prieš vartininką ir lygina rezultatą.

10 min. Cesaras Vargas už vartininko baudos aikštelės ribos atrėmė lietuvių smūgį ir už tai buvo nubaustas raudona kortele bei pašalintas iš rungtynių!

8 min. ĮVARTIS!!!! Lietuviai pirmą kartą pirmauja pasaulio čempionate. Po D.Reimario laisvo smūgio kamuolio skriejimo kryptį pakeitė Genaras Samsonikas ir kamuolys įskriejo į vartus!

8 min. Tomo Bučmo koja palenda po nuo Deivido Reimario pastūmtu ir griūnančiu varžovu. Nors futbolininkas kurį laiką gulėjo ant žemės susirietęs iš skausmo, tačiau po kurio laiko pakilo ir savo jėgomis nužingsniavo ant atsarginių žaidėjų suoliuko.

5 min. Lietuviai rungtynes pradėjo gerai ir kuria daugiau progų prie varžovų vartų.

0 min. Rungtynbės prasideda! Lietuvos rinktinės startinėje sudėtyje žais Vladimiras Derendiajevas, Benas Spietinis, Albertas Voskunovičius ir Genaras Samsonikas, vartus gins Egidijus Zagaras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (25)
Registruoti
Anoniminiai (25)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų