Irina Sidorkova | Instagram.com nuotr

Irina Sidorkova | Instagram.com nuotr

 „Maxim“ paskelbė tradicinį seksualiausių Rusijos moterų šimtuką, kuriame atsidūrė ir neseniai pilnametystės sulaukusi lenktynininkė Irina Sidorkova. Ją pačią ši naujiena pribloškė.

„Kartais diena prasideda nuo netikėtų ir šokiruojančių naujienų. Aš esu „Maxim“ karščiausių Rusijos moterų šimtuke! Nesuprantu, kaip tai nutiko. Tai tikrai staigmena. Tiesą pasakius, ji gana maloni. Dabar galite už mane balsuoti“, - rašė I.Sidorkova.

Rusė kartingais pradėjo lenktyniauti būdama šešerių. Vaikystėje ji dažnai viešėdavo ir Baltijos šalyse, kur dalyvaudavo lenktynėse. 2012 m. ji netgi tapo Estijos čempionato nugalėtoja. Vėliau ji perėjo į ralio lenktynes, o 2018 m. sėdo į „Formulės 4“ bolidą. Šiemet A.Sidorkova pateko į moterų lenktynių čempionatą „W Series“, kuriame po 6 etapų su 34 taškais užima 7-ą vietą. „W Series“ lenktynės šiemet „apšildo“ patį „Formulės 1“ čempionatą.

Minėtame šimtuke galima rasti ir daugiau sportininkių. Jame atsidūrė lengvaatletė Darija Klišina, buvusi tenisininkė Marija Šarapova, dailiojo čiuožimo atstovė Elizaveta Tuktamyševa ir buvusi meninės gimnastikos atstovė Karolina Sevastjanova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų