Laukia absurdiška kova: A.Jemeljanenka 38 kg sunkesnis už blogerį VIDEO (13)

2021.09.17 21:38
Aleksandras Jemeljanenka ir Artiomas Tarasovas | Youtube.com nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka ir Artiomas Tarasovas | Youtube.com nuotr.

 Skandalingasis 40-metis Rusijos MMA kovotojas Aleksandras Jemeljanenka (28-8-1) po beviltiško pralaimėjimo pernai prieš Magomedą Ismailovą kol kas vengia rimtų kovų ir vietoj to renkasi kiek absurdiškus renginius.

Šį kartą A.Jemeljanenkos varžovu tapo 31-erių Rusijos blogeris Artiomas Tarasovas (7-1). Jis turi neblogus sambo įgūdžius ir yra sukaupęs patirties MMA kovose, tačiau fiziniais duomenimis nė iš tolo neprilygsta A.Jemeljanenkai.

Šioje kovoje A.Jemeljanenka turės net 38 kg pranašumą. Jis penktadienį svėrė 124 kg, o A.Tarasovas – tik 86 kg. Jei A.Jemeljanenka yra sunkiasvoris, tai A.Tarasovas įprastai kovoja dviem ar net trimis svorio kategorijomis žemiau. A.Jemeljanenka taip pat yra gerokai aukštesnis už blogerį (199 cm prieš 178 cm).

„Kova laukia rytoj nuo 22 val. Daužysiu Tarasovą. Stipriai, bet tiksliai. Mušiu jį tol, kol nukris“, - aiškino A.Jemeljanenka. Tuo tarpu V.Tarasovas irgi pasitikėjo savo jėgomis ir planavo nokautuoti varžovą.

A.Tarasovas profesionaliose kovose turi 7 pergales ir tik 1 pralaimėjimą. Tiesa, beveik visos jo kovos vyko prieš patirties beveik neturėjusius varžovus. Išimtys buvo dvi. 2012 m. pirmoje karjeros profesionalioje kovoje A.Tarasovą greitai nokautavo Kazbekas Magomedovas (5-2), o 2019 m. blogeris kovėsi su 75 kg sunkesniu varžovu – Rusijos „psichu“ Viačeslavu Daciku (13-16). Tada A.Tarasovas sugebėjo laimėti, nes V.Dacikas per daug kartų pažeidė MMA taisykles ir buvo diskvalifikuotas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų