Cristiano Ronaldo kraustosi | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Cristiano Ronaldo kraustosi | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Neseniai į „Manchester United“ sugrįžęs portugalas Cristiano Ronaldo su šeima įsikūrė dideliame name Češyro grafystėje (Anglija), kuriame yra įrengti net 7 miegamieji kambariai, baseinas, kino salė ir treniruočių kambarys. Namą kasdien prižiūrėdavo 6 apsaugos darbuotojai. Visgi, praėjus vos savaitei, C.Ronaldo su šeima nusprendė išsikraustyti.

„The Sun“ skelbia, kad C.Ronaldo neapsikentė avių bliovimo. Teigiama, kad jos portugalą pažadindavo kiekvieną rytą ir sutrukdydavo išsimiegoti tiek, kiek C.Ronaldo yra įpratęs, o režimo laikymasis jam yra itin svarbus.

„Namas Češyre pastatytas labai gražioje vietoje. Problema tik ta, kad netoliese ten ganosi avys, o rytais jos būna gana triukšmingos. Ronaldo yra tikras profesionalas, kuriam po rungtynių reikia kokybiško poilsio, todėl nuspręsta, kad jam ir jo šeimai geriausia bus išsikraustyti“, - „The Sun“ citavo C.Ronaldo šeimai artimą šaltinį.

Iš to jau pasijuokė Patrice'as Eva, „patraukęs per dantį“ C.Ronaldo. Prancūzas pareiškė, kad portugalas gali nusiraminti, nes jis savo avis jau patraukė toliau.

Tiesa, paties C.Ronaldo atstovai pateikia kitokią informaciją. Jie „Mail Online“ patikino, kad portugalas išties išsikraustė, tačiau tokį sprendimą priėmė ne dėl avių, o dėl to, kad namas Češyre yra lengvai pasiekiamas pašaliniams asmenims, o portugalas, grįžęs namo, nori privatumo.

Pranešama, kad dabar C.Ronaldo su šeima įsikūrė „Man United“ legendai Andy Cole‘ui priklausančiame name.

Kitose šalyse C.Ronaldo turi nemažai jam priklausančio nekilnojamojo turto:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų