Hafthoras Bjornssonas ir Devonas Larrattas | Instagram.com nuotr

Hafthoras Bjornssonas ir Devonas Larrattas | Instagram.com nuotr

 Galiūnas ir „Sostų karų“ aktorius Hafthoras Bjornssonas ruošiasi kovai su rankų lenkimo žvaigžde Devonu Larrattu. Prieš kovą buvo surengta tradicinė spaudos konferencija, kurioje abu sportininkai užsiminė apie tikslą sulaužyti varžovui nosį.

„Neįsivaizduoju, kokios mintys sukasi Devono galvoje ir, tiesą pasakius, man tai nerūpi. Gerbiu jį už tai, kad jis per trumpą laiką priėmė kovos pasiūlymą. Aš varžovo tikrai nenuvertinu. Jau vien tai, kad jis likus 5 savaitėms iki kovos priėmė pasiūlymą, daro jį laimėtoju. Dėl šios priežasties man nesinori pilti „purvą“ ant jo. Man jis patinka, bet aš jį vis tiek nugalėsiu. Tikriausiai kovoje dar ir sulaužysiu jam nosį. Atsiprašau, bet toks mano darbas“, - aiškino H.Bjornssonas.

D.Larratto planas panašus: „Aš labai gerbiu šį sportą. Boksininkai yra neįtikėtinai aukšto lygio atletai. Thoras bokse turi šiek tiek daugiau patirties, bet aš žinau, kad čia gali užtekti vieno gero smūgio, todėl būkite pasiruošę. Thoro nosis lūš. Jei jis sulaužys man nosį, aš jam duosiu 500 JAV dolerių, bet jei aš sulaužysiu jo nosį, tada man turėsite pervesti 5000 JAV dolerių. Tai bus karas ringe ir aš jį noriu palikti su randu. Jaučiuosi taip, tarsi kažkas būtų manę išmetę džiunglėse ir aš privalėčiau surasti kelią namo. Kiekvienas sparingas buvo vis sudėtingesnis, kad paruoštų mane tikrajai kovai“.

Taip pat jau įvyko ir kovotojų svėrimo procedūra. Kaip ir tikėtasi, H.Bjornssonas turės didžiulį svorio pranašumą. Islandas, net ir numetęs 50 kg, vis tiek svėrė 146,5 kg. Tuo tarpu D.Larrattas svėrė 124 kg. H.Bjornssonas taip pat yra aukštesnis už varžovą (206 cm prieš 196 cm).

32-ejų H.Bjornssonas turėjo kovoti prieš kitą galiūną Eddie Hallą, tačiau pastarasis pasitraukė dėl bicepso traumos, o jį pakeitė D.Larrattas. 46-erių D.Larrattas yra Šiaurės Amerikos rankų lenkimo reitingo lyderis. Kanadietis debiutinei kovai bokso ringe ruošėsi „Tristar Gym“ klube.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų