Į Marijampolę užsukę C.Sagna ir D.Čigladzė: „Sugrįžo puikūs prisiminimai“ (1)

2021.09.17 11:44
Davitas Čigladzė ir Christianas Sagna | fksuduva.lt nuotr.

Davitas Čigladzė ir Christianas Sagna | fksuduva.lt nuotr.

Per pastarąsias „Optibet A lygos“ rungtynes Marijampolės „Hikvision“ arenoje apsilankė du seniai matyti veidai – 2004-2006 m. „Sūduvoje“ žaidęs senegalietis Christianas Sagna ir 2004-2008 m. komandai atstovavęs kartvelas Davitas Čigladzė.

D. Čigladzė yra vienas daugiausiai rungtynių „Sūduvoje“ sužaidusių legionierių – kartvelas su marijampoliečių marškinėliai aikštėje pasirodė 92 kartus. C. Sagna „Sūduvai“ atstovavo 43 katus.

Puolėjo pozicijoje žaidęs senegalietis, po 15 metų sugrįžęs į Marijampolę, teigė, kad vizitas sukėlė labai daug emocijų.

„Grįžti čia – ypatingas jausmas, – šyptelėjo C. Sagna. – Po 15 metų pertraukos galimybė apsilankyti šiame mieste man kelia labai daug emocijų. Aš be galo laimingas matydamas kaip „Sūduva“ per tuos metus užaugo.“

Kairiajame gynybos krašte rungtyniavęs kartvelas D. Čigladzė pritarė buvusiam komandos draugui ir pridėjo, kad Marijampolėje praleisti metai įsiminė visam gyvenimui.

„Esu pilnas emocijų. Laikas bėga labai greitai, praėjo jau 13 metų. Savo, kaip futbolininko, karjeroje geriausią laiką praleidau čia – „Sūduvos“ komandoje“, – kalbėjo D. Čigladzė.

Buvę futbolininkai teigė, kad stebėti rungtynes iš tribūnų nebuvo lengva – sugrįždavo prisiminimai iš laikų, kai patys bėgiojo su „Sūduvos“ marškinėliais.

„Žiūrėdamas rungtynes prisimenu senus laikus, aplanko toks jausmas lyg ir pats būčiau aikštėje“, – sakė C. Sagna.

„Nors pats ir nežaidžiu, smagu pamatyti žaidžiančius sūduviečius, tikiuosi, kad jiems pavyks tapti čempionais“, – vylėsi D. Čigladzė.

Nuo laikų, kai patys futbolininkai rungtyniavo Marijampolėje, prabėgo daug metų, tačiau jie vis dar palaiko ryšius su buvusiais komandos draugais bei personalu.

„Labai apsidžiaugiau pamatęs seniai matytus veidus Marijampolėje. Smagu, kad klubui vadovauja tas pats prezidentas, kuriam vadovaujant žaidžiau ir aš“, – sakė C. Sagna.

„Smagu, kad su nemažai žmonių iš tų laikų likome draugais, stengiamės palaikyti ryšį. Buvo geras laikas, kai čia žaidžiau – pirmais metais laimėjome taurę, antrais čempionate užėmėme trečią vietą“, – prisiminė D. Čigladzė.

Baigęs futbolininko karjerą C. Sagna apsigyveno Prancūzijoje, įkūrė savo verslą, kurį dabar ir vysto.

„Žaisdamas futbolą išmokau daug dalykų, kurie man pasitarnauja ir baigus karjerą versle“, – šyptelėjo senegalietis.

Būtent futbolas C. Sagna suvedė su būsimu verslo pаrtneriu – D. Čigladze.

„Jau nebežaidžiu futbolo, dabar gyvenu tame pačiame mieste kaip Cristianas ir dirbu jo kompanijoje“, – užbaigė kartvelas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų