Marisa Nobile | Scanpix nuotr.

Marisa Nobile | Scanpix nuotr.

  Antradienį naująjį UEFA Čempionų lygos sezoną pradėjo „Man United“ (Anglija) klubas, išvykoje susitikęs su „Young Boys“ (Šveicarija) ekipa. Dar prieš rungtynių pradžią nutiko nemalonus epizodas. Apšilinėjęs Cristiano Ronaldo stipriai spyrė kamuolį ir pataikė į vieną iš apsaugos darbuotojų. kuris po smūgio sukniubo.

Prie gulinčios moters subėjo jos kolegos ir medikai. Į įvykio vietą atbėgo ir pats C.Ronaldo, norėjęs įsitikinti, kad žmogui viskas gerai. Pranešama, kad apsaugos darbuotoja rimčiau nenukentėjo, o portugalas tada galėjo ramiai grįžti į aikštę ir tęsti pasiruošimą rungtynėms.

Po kiek laiko pasirodė ir vaizdo įrašas iš šio epizodo. Jame matyti, kad C.Ronaldo nepataikė į vartus, o jo smūgiuotas kamuolys pataikė moteriai į pakaušį. Ji tada susiėmė už galvos ir parkrito. Šveicarijos žiniasklaida išsiaiškino, kad nukentėjusioji yra Marisa Nobile. Ji plačiau papasakojo apie incidentą.

„Po to smūgio galva tarsi „išsijungė“ ir aš parkritau. Kai atsipeikėjau, pamačiau iš aukštai į mane žiūrintį Ronaldo. Pasakiau – „o, Dieve, negi aš miriau?“. Ronaldo tada man atsakė, kad aš nemiriau. Jis atsiprašė ir paklausė, ar man viskas gerai. Iš karto po smūgio skausmas buvo didelis, tačiau kai atsipeikėjau ir pamačiau Ronaldo, galvos skausmas iš karto praėjo“, - sakė M.Nobile.

Portugalas po mačo nepamiršo sužeistos apsaugos darbuotojos. Jis moteriai padovanojo savo marškinėlius, o ši tiesiog švytėjo džiaugsmu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų