R.Malinovskis apie naująjį trenerį: „Pusei rinktinės jis pasakė, kad netinku jo žaidimo schemoms“

2021.09.16 21:02
Ruslanas Malinovskis | Scanpix nuotr.

Ruslanas Malinovskis | Scanpix nuotr.

 Po to, kai Ukrainos rinktinę pasibaigus kontraktui paliko Andrejus Ševčenka, komandos vairą perėmė laikinasis treneris Oleksandras Petrakovas.

Ukrainos rinktinė su O.Petrakovu startavo dviprasmiškai. Ukrainiečiai netikėtai nepajėgė nugalėti Kazachstano (2:2), bet pasiekė lygiąsias su prancūzais (1:1). Pradėjus dirbti O.Petrakovui, gerokai sumenko Ruslano Malinovskio vaidmuo rinktinėje. Į startinę vienuolikę nebepatenkantis saugas mače su kazachais sužaidė 33 min., o su prancūzais – vos 9 min.

„Pastaruoju metu pasirodė daug komentarų dėl mano požiūrio į rinktinę. Man visada garbė atstovauti savo šaliai, į rinktinę aš vykstu su dideliu noru. Mano minutes aikštėje priklauso nuo trenerių štabo ir aš, kaip profesionalas, gerbiu jų sprendimus. Gerbdamas fanus ir komandos draugus, nedalinau komentarų po pastarojo rinktinių „lango“, todėl buvau nustebęs, kai mano situacija rinktinėje buvo pradėta svarstyti viešai, nors tokius dalykus galima išspręsti rinktinės viduje. Paskutinėje treniruočių stovykloje vyriausiasis treneris asmeniškai pasikalbėjo su puse rinktinės žaidėjų ir pasakė jiems, kad netinku jo schemai. Natūralu, kad ta informacija pasiekė ir mane. Aš galiu suprasti jo poziciją, bet nesuprantu, kodėl apie tai diskutuota su kitais žaidėjais, o ne su manimi. Kaip ir kiekvienas ambicingas žaidėjas, aš noriu rungtyniauti kuo daugiau ir esu nepatenkintas, kai gaunu mažai progų, tačiau man būtų neprofesionalu lieti pyktį ant trenerio, kuris atsakingas už rezultatą. Atsiprašymų man nereikia, nes viską sprendžia vyriausiasis treneris ir aš tai turiu priimti. Esu komandos dalis, turiu nemažai patirties ir galiu tik kovoti dėl vietos sudėtyje“, - rašė R.Malinovskis.

Klubinę karjerą R.Malinovskis tęsia Bergamo „Atalantos“ (Italija) klube. Per pirmąsias 4 sezono rungtynes puolime jis nepasižymėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų