Tennysas Sandgrenas | Youtube.com nuotr.

Tennysas Sandgrenas | Youtube.com nuotr.

 30-metis amerikietis Tennysas Sandgrenas (ATP-103)  į JAV vykstantį ATP „Challenger“ serijos „Atlantic Tire Championships II“ vyrų teniso turnyrą atvyko kaip pagrindinis favoritas, bet savo pasirodymą baigė vos po keliolikos minučių.

Pirmoji turnyro raketė susitiko su tautiečiu Christopheriu Eubanksu (ATP-199). T.Sandgrenas startavo puikiai ir jau pirmajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją. Antrajame geime, rezultatui esant lygiam (40:40), T.Sandgrenas ruošėsi atlikti padavimą. Tuomet kamuoliukus padavinėjęs berniukas kiek suklydo ir pataikė tiesiai tenisininkui į tarpkojį.

Berniukas atsiprašė, bet T.Sandgrenas po nemalonaus epizodo buvo labai įsiutęs, todėl nusprendė stipriai smūgiuoti kamuoliuką į sieną. Amerikiečio nelaimei, kamuoliukas kliudė linijos teisėjo užpakalį. Bokštelio teisėjui neliko nieko kito kaip tik diskvalifikuoti T.Sandgreną.

„Gavau į „kiaušinius“ iš berniuko mesto kamuoliuko, smūgiavau į sieną, pataikiau į teisėjo užpakalį ir buvau diskvalifikuotas. O kaip einasi jūsų vakaras?“, - juokėsi T.Sandgrenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų