V.Čeburinas liko patenkintas žaidėjų pastangomis: „Bet jei suklysti – gauni įvartį“

2021.09.16 11:07
Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaidario nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaidario nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po lygiųjų Panevėžyje buvo patenkintas komandos pastangomis, nors pripažino, kad taškų praradimą lėmė klaidos.

„Panevėžio“ ir „Žalgirio“ rungtynės Aukštaitijos stadione baigėsi rezultatu 1:1. 79-ą minutę Josipas Tadičius išvedė žalgiriečius į priekį, bet Elivelto 83-ią minutę rezultatą išlygino.

– Treneri, susiklostė sunkios rungtynės – 1:1… Kaip manote, rezultatas atspindi žaidimą?

– Pirmiausia padėkosiu mūsų sirgaliams – puikiai palaikė. Ačiū. Pirmajame kėlinyje turėjome daug progų, tiesiog privalėjome įmušti. Bet, kaip dažnai būna, neįmuši, keliskart suklysti ir taip atiduodi iniciatyvą varžovui. Šiaip žaidimas buvo įdomus, aštrus, antrame kėlinyje pelnėme įvartį, bet suklydome, praleidome įvartį… 1:1, nors žaidimas buvo pakankamai geras.

– Įvartį pelnėte antroje antrojo kėlinio pusėje. Ko pritrūko, kad išlaikytumėte persvarą?

– Mes nežaidžiame, kad išlaikytume rezultatą. Mes žaidžiame futbolą. Galbūt todėl leidžiame ir varžovui žaisti, žaidžiame ir patys. Todėl taip ir gavosi: jei suklysti – praleidi įvartį.

– Trūko Hugo Videmont?

– Visų trūksta. Yra susižaidusi sudėtis, ir jei vienas kitas žaidėjas iškrenta, šiek tiek pasijaučia. Bet visi, kurie šiandien žaidė, stengėsi, atliko puikų darbą. Pasakyti, kad toks yra futbolas, būtų nepasakyti nieko. Reikia laimėti, bet šiandien gavosi kitaip.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
02-04 „Labas Gas“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
02-04 „CBet“ 17:20 „Rytas“
02-05 „7Bet-Lietkabelis“ 17:20 „Šiauliai“
02-05 „Pieno žvaigždės“ 19:30 „Neptūnas“