„Tottenham“
81 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
MMA sirgaliai | Scanpix nuotr.

MMA sirgaliai | Scanpix nuotr.

 Pastaruoju metu vis daugiau UFC kovotojų garsiai reiškia nepasitenkinimą jiems mokamais atlyginimais, tačiau iki šiol jie nesugebėjo susiburti į sąjungą, todėl situacija praktiškai nesikeičia.

Visgi, vienas garsiausių MMA žurnalistų Arielis Helwani praneša, kad kovotojų situaciją netrukus gali pakeisti ne UFC, o naujai kuriama MMA lyga. Jos startas planuojamas jau 2023 m.

A.Helwani teigimu, naujoje lygoje kovotojams būtų sudaromos panašios sąlygos kaip NBA, NHL ar NFL žaidėjams. Naujoje MMA lygoje būtų įkurta ir kovotojų sąjunga, kuri galėtų derėtis dėl geresnių sąlygų sportininkams. Taip pat pranešama, kad lyga būtų pasiruošusi dalintis su kovotojais gaunamas pajamas per pusę, sukurtų garantuotų kontraktų sistemą, kovotojų sveikata būtų apdrausta, taip pat būtų pasirūpinta sportininkų pensija. Daugiau informacijos laukiama jau artimiausiomis dienomis.

Žinoma, rinkos naujokams iš pradžių bus sunku konkuruoti su UFC, „Bellator“ ar PFL, todėl neaišku, kokios MMA žvaigždės padėtų jiems pritraukti žiūrovus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų