0
0

„Neptūnas“ iš Liubercų grįžo su nesėkme

2014.02.02 17:43
E.Ulanovas buvo rezultatyviausias savo komandoje (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

Dešimtąją nesėkmę VTB Vieningosios lygos B grupėje patyrė Klaipėdos „Neptūno“ (3/10) klubas, kuris svečiuose 70:83 (28:23, 14:24, 16:18, 12:18) nusileido Liubercų „Triumf“ (8/5) komandai.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes Rolandas Jakštas dvitaškiu sumažino klaipėdiečių atsilikimą iki keturių taškų (64:68), tačiau mačo pabaigoje aikštelėje jau dominavo „Triumf“ klubas. Aikštės šeimininkai netruko įgyti dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 83:70.

„Triumf“: C.Higginsas 24 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), K.Landry 14, D.Kulaginas 13, J.Valijevas (10 atk. kam.) ir M.Rakovičius – po 9.

„Neptūnas“: E.Ulanovas 15 (tritaškiai 3/5), V.Šarakauskas 14 (dvitaškiai 7/14, 6 atk. kam.), M.Runkauskas 12, V.Vasylius (10 išprov. praž.) ir M.Girdžiūnas – po 8, R.Jakštas 6, A.Butkevičius 4, A.Eitutavičius 3.