D.White‘as paaiškino, kodėl pasiūlė kontraktą lietuvių kilmės kovotojai, J.Jasudavicius draugės laukia tatuiruotė neįprastoje vietoje VIDEO (1)

2021.09.15 15:28
Jasmine Jasudavicius ir Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Jasmine Jasudavicius ir Dana White'as | Youtube.com nuotr.

   Ankstyvą trečiadienio rytą Lietuvos laiku UFC „Apex“ patalpose Las Vegase (JAV) įvyko organizacijos prezidento Dana White‘o vardo turnyras – „Contender Series“. Tai buvo trečias šio sezono turnyras, kuriame sportininkai kovojo dėl kontraktų su UFC.

Į kol kas svarbiausią karjeros kovą stojo 32-ejų lietuvių kilmės kanadietė Jasmine Jasudavicius (6-1). Ji 125 svarų (56,7 kg) kategorijoje vieningu teisėjų sprendimu (29-27, 29-27, 29-27) nugalėjo brazilę Julią Polastir (8-3) bei sulaukė kontrakto su UFC.

„Pradėkime nuo Jasmine ir Julios. Puiki kova, abi sportininkės atidavė daug jėgų. Jasmine turi gerą imtynių bazę. Imtynininkai įprastai užsiima viršutinę poziciją parteryje ir daužo varžovus, bet kai kovos eiga pasisuka kita linkme, jiems sunkiai sekasi „sugerti“ smūgius. Jasmine gali ne tik smūgiuoti, bet ir atlaikyti varžovės smūgius. Ta kova tapo tikru karu ir man patiko tai, ką mačiau, todėl mes suteiksime jai šansą“, - tiesioginiame eteryje sakė UFC prezidentas Dana White‘as, labai pradžiuginęs sportininkę.

Vėliau spaudos konferencijoje D.White‘as dar kartą pagyrė lietuvių kilmės sportininkę: „Jasmine atidavė viską. Užkulisiuose ji man pasakė, kad Las Vegase bus dar 2 savaites ir jei mums jos reikės artimiausiuose turnyruose, tai ji bus pasiruošusi kovoti. Ji tik pasakė, kad veidas sugis jai per 2 dienas ir ji galės kovoti. Akivaizdu, kad priėmiau gerą sprendimą“.

J.Jasudavicius spaudos konferencijoje irgi patikino, kad nori kuo greičiau grįžti į narvą. Sportininkės teigimu, sužeidimų žymės ant jos veido atsiranda labai lengvai, todėl ji dėl jų nesijaudina.

„Mano svoris geras, o veidas netrukus sugis. Sužeidimai ant mano kūno atsiranda labai lengvai. Vėjas papučia ir nubrozdina man odą. Po visų savo kovų atrodau kaip „šiukšlė“ (juokiasi – aut. past.). Noriu kovoti kaip įmanoma greičiau. Suprantu, kad man reikia tobulėti įvairiose srityse, bet aš čia esu tam, kad kovočiau. Esu vyresnė nei daugelis naujokių, todėl noriu būti aktyvi. Žinau, kad dabar būsiu suspenduota 10 dienų, bet praėjus tam terminui iš karto galiu kovoti“, - pasakojo J.Jasudavicius.

Tuo tarpu TSN žurnalistas Aaronas Bronsteteris papasakojo komišką istoriją iš ankstyvųjų J.Jasudavicius karjeros laikų. Sportininkė buvo tik pradėjusi MMA treniruotes, kai atėjo į UFC turnyrą su viena iš draugių. Jai kovotoja pasakė, kad vieną dieną pati norėtų patekti į UFC. Draugė jai pasakė, kad jei J.Jasudavicius kada nors pateks į UFC, tai ji ant užpakalio išsitatuiruos J.Jasudavicius veidą. Panašu, kad dabar tą pažadą teks tesėti. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų