Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

 Prieš šiek tiek daugiau nei dvi savaites ketvirtoje profesionalaus bokso kovoje „youtube“ žvaigždė Jake‘as Paulas (4-0, boksas) stojo prieš profesionaliame bokse debiutavusį buvusį UFC čempioną Tyroną Woodley (19-7-1, MMA, 0-1 boksas). Aštuonių raundų kovoje J.Paulas įtikino du teisėjus iš trijų ir šventė pergalę skirtingu teisėjų sprendimu (77-75, 75-77, 78-74).

Jau anksčiau reminatis Ohajo valstijos Atletikos komisija buvo skelbta, kad J.Paulas ir T.Woodley garantuotai uždirbo po 2 mln. JAV dolerių. Abiems kovotojams nebuvo numatyta laimėjimo premija, tačiau jie tikrai gaus pinigų už parduotas transliacijas.

Nors buvo tikimąsi, kad J.Paulo ir T.Woodley kova parduos apie milijoną transliacijų, tačiau realybė yra kiek kitokia. Paskutiniai skaičiai vis dar sumuojami, nes kabelinės ir satelitinės televizijų kompanijos skaičius pateikia kur kas vėliau, tačiau „Wresling Observer“ su Dave‘u Meltzeriu suskaičiavo, kad transliacijų pardavimai siekė nuo 480 iki 500 tūkst. Skaičius gali šiek tiek kisti, tačiau jokio drastiško pokyčio tikėtis nevertėtų.

Tai gerokai mažiau parduotų transliacijų nei J.Paulo brolio Logano Paulo ir Floydo Mayweatherio kovos, kuri pardavė maždaug 1 mln. „pay-per-view“ transliacijų.

Šių metų pradžioje vykusi J.Paulo kova su Benu Askrenu viršijo 1 mln. peržiūrų, nors UFC vadovas Dana White‘as abejoja tokiais skaičiais.

Nepaisant to, kad J.Paulo ir T.Woodley kova pardavė maždaug 500 tūkst. transliacijų, tačiau tai vis tiek „Showtime“ bus vertinama kaip sėkmė.

J.Paulo ir T.Woodley kova JAV rinkoje buvo parduodama už 59,99 JAV dolerius, tuo tarpu L.Paulo ir F.Mayweatherio – už 49,99 JAV dolerius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų