Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubo direktorius Leonardo atskleidė, jog šią vasarą nesulaukė pakankamai gero pasiūlymo iš Madrido „Real“Kylianą Mbappe, kad galėtų sutikti parduoti.

„Nemanau, kad K.Mbappe paliks komandą pasibaigus šiam sezonui. Niekas negalvoja apie PSG klubo ateitį be Kyliano. Žaidėjas turi užmezgęs su komanda labai stiprų ryšį. Dėl šios priežasties apie nieką kitą negalvojame.

Kylianas reprezentuoja daugelį dalykų. Ne tik todėl, kad jis yra prancūzas ar vienas geriausių žaidėjų pasaulyje. Mums ir visiems kitiems patinka jo būdas.

Mums nepatiko Madrido „Real“ komandos elgesys. Jie pradėjo derybas dėl vieno geriausių žaidėjų pasaulyje likus savaitei iki žaidėjų perėjimo lango pabaigos. Tuomet susidarė situacija, kuri mums nepatiko.

Mes aiškiai išsakėme savo poziciją dėl pasiūlymo. Mums siūloma suma buvo nepakankama, ji buvo mažesnė nei ta, kurią mes patys sumokėjome. Paskutinis pasiūlymas, apie kurį jie kalbėjo, mūsų niekada taip ir nepasiekė“,- situaciją pakomentavo Leonardo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų