Anthony Joshua | Organizatorių nuotr.

Anthony Joshua | Organizatorių nuotr.

  Žlugus deryboms su Tysonu Fury, britas Anthony Joshua buvo priverstas atsigręžti į WBO reitingo lyderį ukrainietį Oleksandrą Usyką.

Grandiozinė sunkiasvorių kova vyks jau rugsėjo 25 d. Londono „Tottenham Hotspur“ stadione (Anglija).

A.Joshua į šią kovą atsineš IBF, WBA ir WBO sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus. O.Usykas sunkiasvorių bokse dar neturi daug patirties, bet žemesnėje svorio kategorijoje buvo laimėjęs viską, kas įmanoma, ir turėjo visus 4 pagrindinius pasaulio čempiono diržus.

Likus 10 dienų iki kovos, A.Johua atskleidė manantis, kad O.Usykas yra vienas sunkiausių jo varžovų karjeroje bei nusileidžia tik ukrainiečiui Vladimirui Kličko, su kuriuo A.Joshua kovėsi 2017 m.

A.Joshua 2019 m. yra pralaimėjęs meksikiečiui Andy Ruizui, tačiau tais pačiais metais pasiekė revanšą, o O.Usyką laiko pavojingesniu varžovu.

„Ant popieriaus jis yra numeris 2, žengiantis už V.Kličko“, – „BBC Radio 5 Live“ sakė A.Joshua. „Jie yra techniškai labai skirtingi, tačiau ant popieriaus V.Kličko yra olimpinis čempionas ir karaliavo 10 metų. Bet O.Usykas yra numeris 2 dėl savo sėkmės žemesnėje svorio kategorijoje, o vėliau ir sunkiasvoriuose. Viena iš jo stiprybių yra ta, kad jis žengs į ringą su manimi. Turiu jį už tai gerbti ir pripažinti, kad tai bus sunku. Jis yra kairiarankis, visą gyvenimą kovojo su dešiniarankiais. Daug dirbu su judėjimu ringe, nes kovojant su kairiarankiais labai svarbu pozicija“.

A.Joshua mano, kad O.Usyko patirtis prieš dešiniarankius jam padės, tačiau taip pat galvoja, jog įdėtas darbas treniruočių stovykloje leis jam pelnyti pergalę.

„Jo stiprybė yra ta, kad jis milijonus kartų matė kovotojus su mano stovėsena ir jis žino, kaip nuskaityti tam tikrus smūgius“, – sakė A.Joshua. „Šioje treniruočių stovykloje man teko prisitaikyti ir išmokti, kaip apeiti jo stovėseną. Dėl šios kovos aš taip pat turėjau įdėti daug darbo į savo mintis“.

Kalbėdamas apie tai, ką reikės padaryti ringe, A.Joshua pažymėjo smūgių į kūną svarbą: „Jis yra geras kairiarankis kovotojas, ne kartą matė tokius vaikinus kaip aš ir turi gerą smakrą, todėl reikės žvelgti į kūną“.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų