C.McGregoras: „Manote kad sulaužytas kaulas mane sustabdys? Galvokite iš naujo“ atnaujino informaciją apie savo būklę po traumos (6)

2021.09.15 09:56
Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Liepos mėnesį „UFC 264“ turnyre kojos lūžį patyręs Conoras McGregoras dar kurį laiką tikrai negrįš į narvą, tačiau jau dabar nekantrauja pradėti pilnavertes treniruotes.

C.McGregoras praėjusią savaitę lankėsi Niujorke, kur dalyvavo „MTV Music Video Awards“ apdovanojimuose bei kalbėdamas su žurnalistu Adamu Glyn papasakojo, kaip jaučiasi reabilitacijos laikotarpiu.

Kaip sako C.McGregoras, jis jau norėtų pradėti sportuoti, tačiau daktarai sako kitaip.

„Jaučiu, kad jau dabar galėčiau atlikti spyrius“, – sakė C.McGregoras. „Bet turiu klausyti medikų ir žmonių, kurie man pataria. Aš įsipareigojęs sau dirbti ir vėl atsistoti ant kojų. Labai gera vėl stovėti ant kojų“.

C.McGregoras patyrė blauzdikaulio ir šlaunikaulio lūžius, o tai anksčiau laiko nutraukė jo kovą su D.Poirier. Airis netrukus pradėjo asmeniškai įžeidinėti D.Poirier ir jo šeimą, o tokie kritikai kaip Michaelas Bispingas išreiškė nuomonę, jog C.McGregoras yra psichologiškai sugniuždytas.

„Kai palikau savo sūnų, aš šokinėjau ir dariau 360 laipsnių apsisukimus. Kitą kartą, kai jis mane pamatė, aš sėdėjau ir net negalėjau vaikščioti ir tai man tikrai turėjo įtakos“, – sakė C.McGregoras. „Bet kai praėjo kelios savaitės ir aš atsigavau, jaučiausi vis geriau ir geriau, mano sūnus ir vaikai tai pamatė. Jis gali matyti mano įdedamą darbą bei atlygį už tai. Jis gali pamatyti, kaip įdėtas darbas leido atsistoti ant kojų“.

Tikimąsi, kad C.McGregoro sugrįžimas įvyks 2022 m.

„Kurį laiką buvau nusiminęs ir tai tikrai nebuvo lengva“, – sakė C.McGregoras. „Buvo pakilimų ir nuosmukių ir tai tikriausiai yra vienas žiauriausių dalykų, kurie man nutiko gyvenime. Tai nebuvo smagu, tačiau aš tai išgyvensiu. Manęs dar laukia ilgas kelias, nenoriu persistengti, bet aš sugrįšiu. Manote kad sulaužytas kaulas mane sustabdys? Galvokite iš naujo“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti (1)
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų