Pergalė D.White'o turnyre J.Jasudavicius garantavo kontraktą su UFC (6)

2021.09.15 09:41
Jasmine Jasudavicius | Organizatorių nuotr.

Jasmine Jasudavicius | Organizatorių nuotr.

  Ankstyvą trečiadienio rytą Lietuvos laiku UFC „Apex“ patalpose Las Vegase (JAV) įvyko organizacijos prezidento Dana White‘o vardo turnyras – „Contender Series“. Tai buvo trečias šio sezono turnyras, kuriame sportininkai kovojo dėl kontraktų su UFC.

Į kol kas svarbiausią karjeros kovą stojo 32-ejų lietuvių kilmės kanadietė Jasmine Jasudavicius (6-1). Ji 125 svarų (56,7 kg) kategorijoje vieningu teisėjų sprendimu (29-27, 29-27, 29-27) nugalėjo brazilę Julią Polastir (8-3) bei sulaukė kontrakto su UFC.

J.Jasudavicius dominavo pirmame raunde ir buvo arti kovos pabaigos „ground-and-pound“ stiliumi. Antrasis raundas buvo artimesnis, nors kelių smūgiai klinče ir parvertimai buvo J.Jasudaviciaus pusėje, tačiau raundo pabaigoje geriau pasirodė J.Polastir. Brazilė ėjo į priekį trečiame raunde, tuo tarpu J.Jasudavicius rodė nuovargio ženklus. Visgi parvertimas leido jai galingai finišuoti ir iškovoti pergalę teisėjų sprendimu.

Lietuvių kilmės kanadietė karjerą pradėjo nuo 4 pergalių iš eilės. 2020 m. rugpjūtį CFFC titulinėje kovoje ji netikėtai nusileido Elisei Reed, kuri jau šį savaitgalį debiutuos UFC. Vėliau J.Jasudavicius iš minimalaus svorio kategorijos grįžo į sau įprastesnę svorio kategoriją ir įveikė Ashley Deen.

J.Polastri iki šiol kovodavo Brazilijos turnyruose. Ji anksčiau išbandė net ir 48 kg svorio kategoriją, bet ten turėjo problemų. Tada brazilė perėjo į minimalaus svorio kategoriją, kurioje buvo laimėjusi 6 kovas iš eilės.

Antrojo pasaulinio karo metais J.Jasudavicius senelis iš mamos pusės atvyko į Kanadą. Pati sportininkė prieš 8-erius metus lankėsi Lietuvoje.

„Tada praleidau tris savaites Lietuvoje. Žinau Vilnių, Trakus. Man patiko. Man patiko maistas – daug grietinės, kiaulienos ir bulvių. Manau, jeigu būčiau Lietuvoje, sunkiai man sektųsi mesti svorį ir rengtis kovoms – valgyčiau, valgyčiau ir net nenoriu pagalvoti, kiek sverčiau“, - Sportas.lt yra sakiusi J.Jasudavicius.

Nors šiame turnyre viso vyko 6 kovos, tačiau kontrakto sulaukė penki kovotojai – J.Jasudavicius, Jackas Della Maddalena, Lukasz Brzeski, Albertas Duraevas ir Jailton Almeida. Tik Mo Milleriui, vieningu teisėjų sprendimu nugalėjus Brandoną Lewisą, kontraktas nebuvo pasiūlytas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA