Turnyro akimirkos | Instagram.com nuotr

Turnyro akimirkos | Instagram.com nuotr

 „Compensa“ koncertų salėje nugriaudėjo naujo formato kovos turnyras „Jungle King“, kuriame bokso pirštines surėmė socialinių tinklų žvaigždės.

Didžiausią susidomėjimą kėlusioje Remigijaus Viršilos ir Rudo kovoje daugiau buvo laiko tempimo, o ne tikros kovos. Rudas kartais pabandydavo atakuoti varžovą „laukiniais“ smūgiais, o R.Viršila buvo kiek techniškesnis ir ištvermingesnis. Po 3 raundų buvo paskelbta būtent R.Viršilos pergalė.

R.Viršilai tai jau nebuvo pirmas pasirodymas ringe. 2021 m. pradžioje R.Viršila kovėsi profesionaliame „KOK Classic 5“ turnyre, kuriame buvo nokautuotas Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus. Pastarasis neseniai padarė tai, kas yra pavykę nedaugeliui Lietuvos kovotojų – sukirto rankomis su didžiausia Azijos žemyno kovinio sporto organizacija „ONE Championship“.

Efektingiausią pergalę „Jungle Fight“ turnyre pasiekė Airidas Gustas. Jis nokautu nugalėjo Aleksandrą Michalovskij. Tiesa, pastarasis po smūgio iš karto pakilo ir, panašu, norėjo tęsti kovą, bet teisėjas jam nebeleido kovoti.

„Manau, kad kikboksas bus panašus į graplingą. Kaip ir graplinge pirmas varžybas pralaimėjau ir tik po pralaimėjimo suprantu, kad reikia dirbti ir būtinai laimėsiu ateityje“, - po pralaimėjimo rašė A.Michalovskij.

Moterų kovoje prireikė visų 3 raundų, po kurių Arvyda Serdjukova taškais nugalėjo „Tekillą“. Kitoje kovoje „Valiera“ nugalėjo „Majamį“ ir nuskuto jam galvą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų