Russellas Westbrookas ir Kwame Brownas | Instagram.com nuotr

Russellas Westbrookas ir Kwame Brownas | Instagram.com nuotr

 NBA žvaigždė Russellas Westbrookas visą karjerą garsėja išskirtiniu stiliumi, kuris neretai šokiruoja žmones. Štai neseniai krepšininkas gatvėje pasirodė apsivilkęs sijoną. Vieni gyrė jo drąsą ir sveikino pasirinktą stilių, o kiti jam pažėrė kritikos.

Ko gero, labiausiai įsiutęs buvo Kwame Brownas. Vienas labiausiai nuvylusių visų laikų pirmųjų šaukimų suabejojo R.Westbrooko seksualine orientacija.

„Man jau net nebesinori tarti jo vardo. Tai ne pirmas kartas, kai jis vaikšto su kažkokia suknele, tai nežinau, kuo čia visi stebisi. Jis dažnai dėvi sukneles ir dar kažkokias nesąmones. Nesveikinsiu to vien dėl to, kad šitas juodaodis aukštai pašoka ir žaidžia krepšinį. Ten, kur aš augau, nė vienas juodaodis nebūtų daręs tokių nesąmonių ir vaikščiojęs gatvėje su sijonu. Jei pasirodai su sijonu, kažkokiais sumautais batais ir aiškini, kad esi heteroseksualus vyras, tai gali nesitikėti, jog tave gerbsiu. Jei tu homoseksualus, tada man nusišvilpt, bet kai tu aiškini, kad esi heteroseksualus ir tada darai tokias nesąmones, tai gali užsikrušti. Tokia mano nuomonė“, - nervinosi K.Brownas.

R.Westbrookas naująjį sezoną pasitiks Los Andželo „Lakers“ klube, kur sudarys didįjį trejetą su LeBronu Jamesu bei Anthony Davisu. K.Brownas pats 2005-2008 m. žaidė „Lakers“ ekipoje ir neretai patekdavo į starto penketą, bet jo statistiniai rodikliai vis tiek buvo kuklūs.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų