V.Gedvilas: apie K.Maksvyčio paskyrimą, tikslus rinktinėms ir klaidingą Krepšinio namų nuomos kainą fotogalerija (1)

2021.09.14 13:41
Vydas Gedvilas | Organizatorių nuotr.

Vydas Gedvilas | Organizatorių nuotr.

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentu tapęs Vydas Gedvilas surengtoje spaudos konferencijoje paskelbė apie nuveiktus darbus.

Didžiausia naujiena antradienį tapo Kazio Maksvyčio paskyrimas į Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio postą. Moterų rinktinės treneriu tapo Rimantas Grigas.

„Pradėjome nuo pačiu svarbiausio klausimo, nes reikia dirbti, o darbų laukia daug.

Mindaugą Balčiūną vienbalsiai išrinkome generaliniu sekretoriumi, jis turi didelį pasitikėjimą.

Dėl rinktinės trenerių – kitų pasiūlymų nebuvo. Moterų rinktinės trenerio darbas patikėtas Rimantui Grigui, jis taip pat buvo išrinktas vienbalsiai.

Į vyrų rinktinės trenerio postą turėjome tik vieną kandidatą – Kazį Maksvytį. Jis „online“ prisistatė, turėjome pokalbį, visi klubo paleidžiamieji raštai yra suderinti. Jis atsakė į visus iškeltus klausimus ir buvo išrinktas vienbalsiai.

Kiti posėdyje svarstyti klausimai – patvirtinome visų lygų nuostatas, buvo kitokių administracinių klausimų, bet jie nėra tokie svarbūs“, – teigė V.Gedvilas.

Artimiausiomis dienomis turėtų paaiškėti vyrų rinktinės trenerio asistentai.

„Buvo tokios diskusijos ir jis yra numatęs savo asistentą ir poros dienų laikotarpį jis bus įvardintas. Šiandien, iškart po paskyrimo, tai atlikti tiesiog būtų neetiška.

Su juo sutarties dar nesame pasirašę, bet susitarimas yra dėl olimpinio ciklo, o vėliau bus svarstoma, ar tęsti darbus. Užduotys keliamos kaip ir kiekvieną sezoną, patekti į finalus Europos čempionate, olimpiadoje ir Pasaulio taurėje, tiek vyrams, tiek moterims.

Žinoma, moterims bus sunkiau, nes vyrai turi pajėgias lygas, o moterims neturint komandos Eurolygoje bus sudėtinga. Juolab netrukus laukia startas Europos čempionato atrankoje, vos po kelių treniruočių. Manau, kad su Rimantu turėsime ilgesnį procesą“, – tikino V.Gedvilas.

Jis pripažino, kad kandidatuojant į LKF prezidento postą pateikė klaidingus Krepšinio namų nuomos išlaidas.

„Mane klaidingai informavo, nes būdamas vykdomojo komiteto nariu negirdėjau, kas čia kiek kainuoja. Susėdus prie vieno stalo su Mindaugu Špoku išsiaiškinome, kad viskas mėnesiui kainuoja apie pusantro tūkstančio eurų, gal plius komunaliniai. Tokiu atveju nėra prasmės kažkur kraustytis. Dar turime patalpas Savanorių prospekte, kurias ketiname išnuomoti ir padengti šiuos kaštus. Bazuosimės Kaune ir niekur persikelti neketiname.

Man dar reikia išsiaiškinti teisinius ir finansinius klausimus. Nenoriu komentuoti, nes galiu suklysti. Kaip supranti, namai priklauso atskirai VšĮ.

Turime keletą kabinetų ir Vilniuje. Mes čia keliausime, bendrausime, turime šeštadienį ir Druskininkuose renginį, šiandien Širvintose atidaroma salė, norime ten turėti komandą ir atidaryti dar vieną centrą“, – teigė V.Gedvilas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų