Aurimas Lankas | Alfredo Pliadžio nuotr.

Aurimas Lankas | Alfredo Pliadžio nuotr.

 Jau rugsėjo 16-ą dieną Danijoje vyksiančiame pasaulio baidarių ir kanojų čempionate turėję startuoti Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas buvo priversti likti namuose.

Irkluotojai pranešė, kad prieš išvykstant į čempionatą daryti koronaviruso testai tiek jiems, tiek jų treneriui buvo teigiami ir jie negalės varžytis svarbiausiame savo metų starte.

„Šis pasaulio čempionas tūrėjo būti mums kaip išsigelbėjimas, likus be olimpinių žaidynių. Laukėm, tikėjom ir buvom pilni pykčio nuversti kalnus“, – savo „facebooke“ rašė E.Ramanauskas.

Nors irkluotojai galėjo skristi į Daniją nesitestavę, nes yra paskiepyti, tačiau testo reikalavo varžybų organizatoriai.

Nepaisant to, kad koronavirusu irkluotojai užsikrėtė ir pasiskiepyję, tačiau jie vis tiek ragina skiepytis kuo daugiau žmonių.

„Deja, dėl dalies visuomenės nenoro patikėti, kad ši liga tikrai klastinga ir veikia mus visus tiek, fiziškai tiek pschologiškai, likusieji turi atsisakyti savo gyvenimo svajonių. Todėl dar kartą prašau suprasti - liga egzistuoja ir ji yra pavojinga. Visuotinė vakcinacija vienintelis būdas mums visiems grįžti į normalų gyvenimą, siekti svajonių, leisti vaikus į mokyklą“, – rašė A.Lankas.

A.Lankas ir E.Ramanauskas 500 m distancijoje turėjo irkluoti keturvietę baidarę kartu su Ignu Navakausku ir Simonu Maldoniu ir kol kas nėra aišku, kas pakeis koronavirusu susirgusius irkluotojus.

🎉Expectations vs. 😤Reality ☠️☠️☠️☠️ Žmogus planuoji, treniruojiesi, alini kasdien organizmą ruošiesi svarbiausiam...

Posted by Aurimas Lankas on Monday, September 13, 2021

⛔️⛔️⛔️❗️ Kai metų sunkus darbas, nusibraukia per kelias akimirkas ir tu negali pakeisti nieko. O darbo, pastangų,...

Posted by Edvinas Ramanauskas on Tuesday, September 14, 2021

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų