J.Jasudavicius sėkmingai numetė svorį prieš kovą dėl vietos UFC: „Ruošiu šou tėtušiui Dana“ VIDEO (2)

2021.09.14 12:54
Jasmine Jasudavicius ir Julia Polastir | Youtube.com nuotr.

Jasmine Jasudavicius ir Julia Polastir | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą trečiadienio rytą Lietuvos laiku UFC „Apex“ patalpose Las Vegase (JAV) vyks organizacijos prezidento Dana White‘o vardo turnyras – „Contender Series“. Tai bus trečias šio sezono turnyras, kuriame sportininkai kovos dėl kontraktų su UFC.

Į kol kas svarbiausią karjeros kovą stos 32-ejų lietuvių kilmės kanadietė Jasmine Jasudavicius (5-1). Ji 125 svarų (56,7 kg) kategorijoje susitiks su brazile Julia Polastir (8-2). Abi kovotojos svėrimų ceremonijoje sėkmingai susitvarkė su užduotimi ir svėrė po 125 svarus.

„Aš visada stengiuosi užbaigti kovą anksčiau laiko. UFC kontraktai dažniausiai ir atitenka tiems, kas sugeba kovas laimėti anksčiau laiko, todėl tai man į naudą. Kai pamatau, kad Dana atiduoda kontraktą kažkam, kas laimėjo teisėjų sprendimu, man tai nepatinka (juokiasi – aut. past.). Kita vertus, turėti atsarginį patekimo į UFC planą visada yra gerai. Kaip bebūtų, šioje kovoje sieksiu viską baigti anksčiau laiko. Noriu sukurti gerą šou tėtušiui Dana“, - sakė J.Jasudavicius.

Lietuvių kilmės kanadietė karjerą pradėjo nuo 4 pergalių iš eilės. 2020 m. rugpjūtį CFFC titulinėje kovoje ji netikėtai nusileido Elisei Reed, kuri jau šį savaitgalį debiutuos UFC. Vėliau J.Jasudavicius iš minimalaus svorio kategorijos grįžo į sau įprastesnę svorio kategoriją ir įveikė Ashley Deen. J.Polastri iki šiol kovodavo Brazilijos turnyruose. Ji anksčiau išbandė net ir 48 kg svorio kategoriją, bet ten turėjo problemų. Tada brazilė perėjo į minimalaus svorio kategoriją, kurioje laimėjo jau 6 kovas iš eilės.

Antrojo pasaulinio karo metais J.Jasudavicius senelis iš mamos pusės atvyko į Kanadą. Pati sportininkė prieš 8-erius metus lankėsi Lietuvoje.

„Tada praleidau tris savaites Lietuvoje. Žinau Vilnių, Trakus. Man patiko. Man patiko maistas – daug grietinės, kiaulienos ir bulvių. Manau, jeigu būčiau Lietuvoje, sunkiai man sektųsi mesti svorį ir rengtis kovoms – valgyčiau, valgyčiau ir net nenoriu pagalvoti, kiek sverčiau“, - Sportas.lt yra sakiusi J.Jasudavicius.

J.Jasudavicius prisipažino, kad labiausiai ją sužavėjo kugelis... Ir šį žodį ji ištarė kuo puikiausiai lietuviškai.

„O dar cepelinai. Kaip gi be jų. Mano mama iki šiol gamina daug lietuviškų patiekalų, todėl žinau, kas yra cepelinai. Stebitės, kodėl patiekalų pavadinimus sakau lietuviškai? Nesistebėkite. Aš moku ir daugiau lietuviškų žodžių, tarkime, „Labas“, – nusijuokė J.Jasudavicius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų