K.Maksvytis tapo Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu moterų rinktinę treniruos R.Grigas (7)

2021.09.14 11:57
Kazys Maksvytis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kazys Maksvytis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Antradienį Permės „Parma“ klubas paskelbė, kad jų komandos vyriausiasis treneris lietuvis Kazys Maksvytis tapo Lietuvos rinktinės strategu.

„Šiandien Lietuvos krepšinio federacija patvirtino, kad K.Maksvytis tapo rinktinės treneriu. 2021/22 m. sezone K.Maksvytis derins darbą Permės klube ir nacionalinėje rinktinėje. Mes nuoširdžiai sveikiname trenerį ir linkime jam pergalių ne tik Permės klube, tačiau ir Lietuvos rinktinėje“, – skelbiama pranešime.

Apie tai buvo pranešta ir oficialioje LKF „facebook“ paskyroje.

K.Maksvytis Lietuvos rinktinės stratego poste pakeis Darių Maskoliūną, kuris atsistatydino po olimpinio atrankos turnyro Kaune ir pralaimėjimo Slovėnijai.

K.Maksvytis praeityje dirbo įvairaus amžiaus rinktinėse, kuriose su 1992 m. gimusių krepšininkų karta iškovojo tris aukso medalius Europos čempionatuose bei aukso medalį pasaulio čempionate.

Su Lietuvos rinktine K.Maksvytis debiutuoti galėtų lapkričio 26-ą dieną, kai 2023 m. pasaulio čempionato atrankoje lietuviai susikaus su Bulgarija.

Primename, kad vos tik naujuoju LKF prezidentu buvo paskirtas Vydas Gedvilas, jis pripažino, kad jau turi žodinį susitarimą su K.Maksvyčiu, kurio dar prieš rinkimus buvo prašoma, kad į naują sutartį su „Parma“ klubu būtų įtraukta sąlyga leisianti jam dirbti nacionalinėje rinktinėje.

Šiandien taip pat buvo pranešta, kad Lietuvos moterų rinktinę treniruos Rimantas Grigas.

Šiandien vykusiame LKF Vykdomojo komiteto posėdyje buvo patvirtinti nauji rinktinių treneriai. Vyrų rinktinės treneriu...

Posted by Krepšinio namai on Tuesday, September 14, 2021

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų