Baltijos galiūnų dvejetų čempionatas (Lietuvos galiūnų federacijos nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Baltijos galiūnų dvejetų čempionatas (Lietuvos galiūnų federacijos nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Kazlų Rūdoje surengtame Baltijos galiūnų dvejetų čempionate triumfavo pirmoji Lietuvos komanda – Mantas Lalas ir Saulius Skikas. Jie per 5 rungtis surinko net 19 taškų iš 20 galimų.

M.Lalas ir S.Skikas laimėjo 240 kg rąsto kėlimą (7 kartai per 75 sek.), „lagaminų“ nešimą (2 po 135 kg, 20+20 metrų, 28.59 sek.), 360 kg padangos vertimą (8+8 kartai per 1 min. 2.87 sek.) ir 160 kg akmens perkėlimą (13 kartų). Nelaimėjo jie tik pirmosios rungties – vilkiko tempimo. Jie vilkiką 20 m nutempė per 23 sek. ir nežymiai atsiliko nuo latvių Janio Šleckaus ir Andrio Dilanio.

Latvijos komanda čempionatą baigė su 13,5 tšk. ir užėmė antrą vietą. Treti buvo estai Romekas Veltas ir Kaido Kuusikas su 10,5 tšk.

Čempionate dalyvavo ir antroji Lietuvos komanda – Lukas Mataitis su Gilbertu Tamulevičiumi. Deja, jau antroje rungtyje G.Tamulevičius patyrė traumą ir L.Mataičiui varžybas teko užbaigti vienam. Jie surinko 5 įskaitinius taškus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų