Justinas Gaethje | Organizatorių nuotr.

Justinas Gaethje | Organizatorių nuotr.

 Lapkričio 6-ą vyksiančiame „UFC 268“ mišrių kovos menų turnyre tikimąsi išvysti buvusio pretendento į lengvo svorio kategorijos titulą Justino Gaethje bei buvusio „Bellator“ daugkartinio čempiono Michaelio Chandlerio dvikovą.

Kova turėtų įvykti Niujorke „Madison Square Garden“ arenoje, tačiau iš pradžių buvo manoma, kad dėl COVID-19 taisyklių, kurios skelbė apie privalomą vakcinaciją renginiams viduje, planai gali būti pakeisti. Kaip paaiškėjo vėliau, nauji reikalavimai kovotojams nebūtų taikomi, o tai gera žinia M.Chandleriui, kuris nuo pat pradžių teigė nenorintis skiepytis arba bent jau to nedarys iki lapkričio 6 d.

J.Gaethje negali tiksliai pasakyti, kodėl M.Chandleriui reikėjo viešinti tokius komentarus, tačiau jis mano, kad tai buvo dėmesio stoka.

„Manau, kad jis tiesiog ieškojo dėmesio“, – sakė J.Gaethje. „Dienos pabaigoje tai yra privati informacija ir apie tai net nereikia kalbėti, nes Dana White‘as tai sutvarkys“.

J.Gaethje nekovojo nuo 2020 m. spalio, kai pralaimėjo buvusiam čempionui Chabibui Nurmagomedovui, tačiau jis vis tiek išlieka vienas iš aukščiausiai reitinguotų lengvo svorio kategorijos kovotojų ir artimiausių kandidatų į titulą. Galbūt net pergalė prieš M.Chandlerį jį pastatytų į pirmą eilės vietą kautis su Charleso Oliveiros bei Dustino Poirier poros nugalėtoju.

„Manau, kad prieš jam kovojant su Danu Hookeriu ir tik atėjus iš „Bellator“, jis nedaug ką atsinešė. Tačiau kai nokautavo D.Hookerį, turėjo gerą kovą prieš Ch.Oliveirą, jis įrodė, kad vertas čia būti.

Galų gale, man reikia vienos pergalės, kad galėčiau kautis dėl titulo. Toks ir yra mano tikslas. Jis yra pavojingas, turi sprogstančią jėgą, yra atletiškas, tačiau manau, kad man tai tinka“.

Psichologiniai žaidimai tarp J.Gaethje ir M.Chandlerio jau prasidėjo. Praėjusį mėnesį M.Chandleris metė iššūkį J.Gaethje sakydamas, kad „pirmasis žengęs žingsnį atgal bus baikšti siela“.

Visgi J.Gaethje nekreipia į tai dėmesio.

„Jis nespręs, kaip aš kovosiu“, – sakė J.Gaethje. „Jis sako, kad pirmas žengęs žingsnį atgal bus baikšti siela. Nėra jokio dalyko, ką jis pasakytų, kad tai paveiktų mano kovos planą ir paveiktų tai, kaip aš prie jo prieisiu. Aš žengsiu žingsnį atgal, bet jūs pamatysite baikščią sielą tada, kai aš pradėsiu spardyti į jį ir jis puls į kojas bandydamas imtyniauti. Tai bus tikrasis kalės apibrėžimas ir tą mes tikrai pamtysime. Manau, kad tai įvyks pirmojo raundo viduryje“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų