Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

 Po to, kai Jake‘as Paulas nugalėjo Tyroną Woodley, į ringą išėjo „Triller“ vienas vadovų Ryanas Kavanaugh ir pasiūlė 30 mln. JAV dolerių už J.Pau,.o kovą su Vitoru Belfortu, kuris tą vakarą sustabdė 58-erių metų Evanderį Holyfieldą.

J.Paulas dabar yra susitaręs su „Showtime Boxing“, tačiau anksčiau kovojo po „Triller“ vėliava. Pats J.Paulas buvo nustebęs tokių skaičių ir nelaiko jų rimtais.

„Jeigu atvirai, tikrai nemanau, kad tai tikra“, – Arieliui Helwani sakė J.Paulas. „Tai stebina, nes būkime atviri, žinome, kad jie neturi tokių pinigų. Tai protinga, nes jie įgauna įtakos, dabar mes kalbame apie juos, kalbame apie V.Belfortą. Taip dabar veikia ši industrija. Mes žinome, kad jie neturi tokių pinigų. Jeigu jie parodytų įrodymus ir padėtų pinigus į banko sąskaitą, būtų visai kita istorija, tačiau mes su jais dirbome ir žinome, kad jie neturi tokių pinigų.

Vitoras nėra toks didelis vardas. Jis tiesiog nėra. Jo vardo žinomumas neprilygsta net Tyronui Woodley, o aš stengiuosi gauti vis didesnes kovas ir didesnius iššūkius. Manau, kad su Vitoru kova būtų kur kas lengvesnė nei Tyronas. Jis senesnis, vartoja steroidus ir panašiai. Manęs tai ne taip jaudina, bet mane jaudina pinigai. Jeigu jie padės pinigus į banką – sąlyginio disponavimo sąskaitą – parodys įrodymus, tada galėsime pradėti pokalbį“.

Kalbant apie kitą varžovą, J.Paulas nurodė Jorge Masvidalio pavardę, kuris yra išreiškęs norą su juo kovoti.

Dar prieš kovą su T.Woodley, J.Paulas ir J.Masvidalis įsivėlė į žodinį konfliktą, nors prieš tai J.Masvidalis padėjo J.Paului ruoštis kovai su Benu Askrenu.

„Tiesiog žiūrint iš asmeninės pusės, mielai norėčiau, kad kitas varžovas būtų J.Masvidalis“, – sakė J.Paulas. „Tiesiog dėl viso to išsakyto šūdo, jo vardo ir to, kad jis vis dar yra savo viršūnėje. Čia yra daug asmeniškimų, nes aš neseniai laimėjau prieš jo berniuką Tyroną.

Tikiuosi, kad Dana White‘as paleis jį nuo sutarties, bet nežinau, ar taip gali nutikti. Aš asmeniškai manau, kad tai būtų sunkiausias iššūkis ir didžiausias vardas. Manau, kad tą reikia padaryti ir tam tikru metu tai įvyks“.

Visgi beveik neįmanoma įsivaizduoti, kad UFC išleistų J.Masvidalį kautis su J.Paulu, kurio taip nemėgsta D.White‘as. UFC neorganizuoja renginių su kitais organizatoriais, išskyrus 2017 m. vykusią kovą tarp Conoro McGregoro ir Floydo Mayweatherio.

„Pamatysime“, – apie savo lūkesčius kovoti su J.Masvidaliu sakė J.Paulas. „Jo tėtis Dana White‘as turi jam leisti. Dana neleido Georgesui St-Pierre‘ui kovoti tame „Triller Fight Club“, nors jis norėjo tą padaryti. Dana užblokavo, kaip ir užblokavo visus kitus.

Manau, kad jis pradeda suprasti, jog aš apgėdinu daugelį jo UFC kovotojų. Jis blogai dėl to atrodo, bet būtų uždirbta krūvos pinigų, todėl dar pažiūrėsime, kaip viskas baigsis“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų