Sirgaliai trumpam pamiršo rungtynes: gelbėjo iš didelio aukščio kritusią katę | „Twitter“ nuotr.

Sirgaliai trumpam pamiršo rungtynes: gelbėjo iš didelio aukščio kritusią katę | „Twitter“ nuotr.

 Majamio „Hard Rock“ stadione (JAV) buvo žaidžiamos amerikietiško futbolo rungtynės tarp Majamio ir Apalačų valstybinio universitetų komandų. Šį kartą veiksmo netrūko ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

Pirmajame kėlinuke sirgaliai staiga pastebėjo, kad iš viršutinės tribūnos baigia iškristi katė. Gyvūnėlis iš paskutiniųjų bandė išsilaikyti, tačiau vis slydo žemyn. Katė galiausiai dramatiškai nukrito iš didelio aukščio, bet sirgaliai jau buvo pasiruošę sušvelninti jos kritimą, apačioje išskleisdami vėliavas. Katė laiku buvo sugauta, o fanai triumfavo taip, tarsi jų palaikoma komanda būtų laimėjusi rungtynes.

„Fanai bandė iš viršutinių tribūnų išgelbėti katę, bet negalėjo jos pasiekti. Gyvūnas tada dar labiau išsigando ir kaip tik traukėsi toliau nuo sirgalių. Katė įsikabino nagais ir laikėsi kurį laiką. Tada ji liko įsikibusi viena letenėle ir netrukus nukrito. Tuo metu tikrai sulaikiau kvėpavimą“, - sakė Majamio universiteto darbuotojas Craigas Cromeris.

Šis epizodas greitai „sudrebino“ internetą ir buvo peržiūrėtas daugiau nei 10 mln. kartų. Ši katė dabar tapo tikra garsenybe ir ja pasirūpinti jau norėtų ne vienas žmogus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų