„Tottenham“
38 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Valentina Ševčenko | Scanpix nuotr.

Valentina Ševčenko | Scanpix nuotr.

 Konservatyvumu garsėjantis buvęs UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas dagestanietis Chabibas Nurmagomedovas pareiškė nesuprantantis, kam UFC ir kitoms MMA organizacijoms yra reikalingos narvo merginos.

Savo pasisakymu Ch.Nurmagomedovas daug ką užrūstino – jį kritikavo tiek kiti kovotojai, tiek pačios narvo merginos. Dagestaniečio nuomonei nepritarė ir dabartinė UFC čempionė Valentina Ševčenko.

„Narvo merginos yra nuo pačių UFC ištakų. Jos čia nuo pat pradžių, todėl aiškinti, kad joms čia ne vieta, yra labai neteisinga. Jos turi vietą MMA turnyruose ir tą reikia suprasti. Jei ne narvo merginos, arenoje nebūtų ir šviesų, garso, fanų ir pats renginys būtų daug nuobodesnis. Visa tai yra mažos, bet būtinos kiekvieno UFC turnyro sudedamosios dalys, todėl, mano nuomone, šia tema net nėra ką diskutuoti. Narvo merginos būtinos visur – tiek didesnėse, tiek mažesnėse MMA organizacijose“, - sakė V.Ševčenko.

Kirgizė pradėjo, kad sportininkams visi pašaliniai efektai kovos metu tikrai nėra reikalingi, tačiau negalima pamiršti, jog tai svarbu sirgaliams.

„Žiūrint iš kovotojo pusės, tai mums reikia tik narvo, varžovo ir teisėjų. Tam, kad vyktų kova, mums nebūtini nei fanai, nei šviesos, nei garsas. Nieko daugiau nereikia. Visgi, reikia suprasti, kad organizacijos be fanų negalėtų egzistuoti. Jos kuria tokius renginius, kurie yra patrauklūs sirgaliams“, - pridėjo čempionė.

V.Ševčenko jau po mažiau nei dviejų savaičių „UFC 266“ turnyre gins diržą prieš Lauren Murphy.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų