Organizatorių nuotr. | Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Du mėnesius trukęs Balžeko teniso akademijos projektas „Mažųjų teniso pasaulis – kelias į sveiką, turiningą ir aktyvią dieną“ baigėsi, tačiau tenisą pasirinkę vaikai niekur nedingo. Visą vasarą sportui skyrę vaikai akademijoje liko ir prasidėjus naujiems mokslo metams.

„Pasakysiu atvirai – mes didžiuojamės tuo, ką padarėme. Į projektą pritraukėme 350 vaikų, kurie teniso raketę liepos pradžioje paėmė pirmąkart į rankas per savo gyvenimą. Per tuos du mėnesius jie sunkiai dirbo, išliejo nemažai prakaito, daug šypsojosi, o dalis jų, atėjus rudeniui, nusprendė likti su mumis. Akademijai tai didžiulis įvertinimas, o mums patiems – didžiulis džiaugsmas dėl trenerių, kurie ir yra pagrindiniai varikliai to, kad vaikai norėjo likti.

Taip pat, galvodami apie ateitį ir nežinodami pandemijos situacijos, vasarą padarėme tris dideles stovyklas (150 vaikų) Alaušo slėnyje, turėjome, kaip niekada, puikias Dienos stovyklas, per kurias vaikai išbandė futbolą, hip hopą, karatė, kino teatruose stebėjo filmus ir darė daug kitų dalykų“, - sakė Balžeko teniso akademijos vadovas Arūnas Balžekas, pažadėjęs vaikams daug įspūdžių ir ateityje.

Pati akademija vos per keletą metų išaugo iki tokios, kuri sąlygas sportuoti suteikia beveik pusei tūkstančio vaikų. Trijose skirtingose sostinės lokacijose įsikūrusi akademija yra viena didžiausių teniso akademijų Lietuvoje.

„Tai, kad esame vieni didžiausių, įkvepia eiti dar toliau ta linkme, kuria einame. Mūsų vizija tokia, kad tenisą turi pasiekti visi – pasiteisina. Šiuo metu tėveliai daug laiko skiria vežiodami vaikus po būrelius, mokyklas, tad skirtingose miesto lokacijose esantys centrai yra kur kas patogiau nei tuo atveju, kai viskas kocentruota vienoje vietoje. Šioje vietoje dar svarbu priminti ir tai, kad netrukus su savo finansinių partnerių „Mano bankas“ IR JO vadovu Vytautu Lapieniu turėsime visiškai naują filialą Klaipėdoje.

Taip pat šiuo metu intensyviai prasideda minčių realizavimas Vilniuje. Apie tai plačiau sužinosite vėliau, tačiau galiu pasakyti, kad Balžeko teniso akademija bendruomenei ruošia labai gražių dalykų ir po metų pakvies į nuostabios atviros erdvės infrastruktūros atidarymą. Šia vieta galės naudotis kiekvienas akademijos narys. Galiu pažadėti, kad tai jums patiks“, - pasakojo A.Balžekas.

Balžeko teniso akademijoje šiuo metu sportuoja du į pasaulinį reitingą patenkantys žaidėjai – Matas Vasiliauskas ir Akvilė Paražinskaitė. Juos ruošia geriausią visų laikų Lietuvos tenisininką Ričardą Berankį išauginęs Remigijus Balžekas

„Kiekvienai organizacijai svarbu turėti savo lyderius. Remigijus – kaip treneris, Matas ir Akvilė – kaip žaidėjai. Apskritai, mes stipriai kreipiame dėmesį gerai emocijai, trenerių emocinei būklei. Mūsų misija padaryti taip, kad kiekvienas mūsų akademijoje jaustųsi kaip namie, turėtų gerą ir jaukią aplinką bei šiltą atmosferą, kurią, esu įsitikinęs, mūsų akademijos treneriai ir administracija kuo puikiausiai sukuria, Kiekvienas esantis mūsų akademijos narys yra kaip šeimos narys, kurį palaikome kiekvieną minutę.

Nors paminėjau Remigijų, tačiau noriu pabrėžti, kad ne jis, o absoliučiai visa mūsų komanda yra sėkmingo mūsų darbo priežastis. Sparingai, kelionių treneriai, fizinio rengimo treneriai, kineziterapeutai – jie visi kuria rezultatą.

Būtent dėl jų indėlio galime pasižiaugti savo naująja karta. Tai ypač svarbu, nes auginame ją nuo mažų dienų. Per penkerius akademijos metus pasiekėme tiek, kad galėtumėm džiaugtis tiek plėtra, už kurią esame dėkingi partneriams, tiek rezultatais. Tikrai nežadame sustoti ir siekti savų tikslų, einame turėdami aiškią viziją, kurią jaučia kiekvienas akademijos bendruomenės narys“, - sakė A.Balžekas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų