Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Niujorke vykusiuose „MTV Video Music Awards“ apdovanojimuose ant raudonojo kilimo susikibo UFC kovotojas Conoras McGregoras ir JAV reperis „Machine Gun Kelly“ (tikrasis vardas Colsonas Bakeris).

Paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip C.McGregoras ir Kelly stovi vienas priešais kitą, o tada airis pradėjo judėti arčiau reperio. Tuo metu apsaugos darbuotojai suskubo sustabdyti kovotoją, kol neįsiplieskė rimtos muštynės. Kelly mergina Megan Fox buvo greitai patraukta iš įvykio vietos, kol situacija nurimo.

Remiantis TMZ pranešimais, konfliktas prasidėjo po to, kai C.McGregoras paprašė nusifotografuoti su Kelly, tačiau šis atsisakė. Tai kažkaip peraugo į tai, kad reperis stumtelėjo su vaikščiojimo lazdele vis dar keliaujantį C.McGregorą, o su šiuo veiksmu airis linktelėjo atgal ir išpylė gėrimą.

Vaizdo įraše matyti, kad vėliau C.McGregoras metė gėrimą į reperį, o tai tik dar labiau paaštrino situaciją.

Nepaisant įvykusio incidento, C.McGregoras ir jo ilgametė mergina Dee Devlin buvo matyti auditorijoje, kuomet prasidėjo visas šou.

C.McGregoro atstovas spaudai „MMA Fighting“ teigė, kad konfliktas prasidėjo ne dėl nuotraukos.

„C.McGregoras niekieno neprašė nuotraukos ir tai nesukėlė šio įvykio“, – sakė C.McGregoro atstovas. „Jis nežino „MAchine Gun Kelly“, nepaisant to fakto, kad jis buvo Conoro kovoje praėjusią liepą“.

Vėliau C.McGregoras interviu metu „Entertainment Tonight“ patvirtino, kad reperio nepažįsta.

„Nieko neatsitiko, aš kovoju tik su tikrais kovotojais. Žmonėmis, kurie iš tikrųjų kovoja“, – sakė C.McGregoras. „Tikrai nekovojo mažaisiais „Vanilla Ice“ baltaisiais reperiais. Aš nieko apie jį nežinau, išskyrus tai, kad jis buvo su Megan Fox“.

Pats reperis, sulaukęs klausimo apie konfliktą su C.McGregoru, nekalbėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų