Legendų bokso vakaras | „Stop“ kadras

Legendų bokso vakaras | „Stop“ kadras

 Šeštadienį „Triller“ organizuotame legendų bokso vakare sirgaliai pagrindinių kovų dalyvius matė labai trumpai.

Buvęs UFC vidutinio svorio kategorijos čempionas 46-erių metų brazilas Andersonas Silva vos per 81 sekundę nokautavo buvusį UFC pussunkio svorio kategorijos čempioną 46-erių metų amerikietį Tito Ortizą.

A.Silva tai padarė dešiniu kabliu. Iš pradžių T.Ortizas prirėmė A.Silva į ringo kampą, tačiau brazilas puikiai vengė visų smūgių ir galiausiai vienu smūgiu nokautavo T.Ortizą.

„Sunkiai treniravausi, kad parodyčiau boksui pagarbą“, – sakė A.Silva. „Toliau kiekvieną dieną tęsiu sunkų darbą, kad įrodyčiau savo pagarbą kovos menams, Wingui Chunui ir Bruce‘ui Lee. Legendinis B.Lee sakė: „Būk vanduo, mano drauge“. Tai aš ir darysiu“.

A.Silvai tai buvo antroji pergalė bokso ringe nuo tada, kai jis pasitraukė iš UFC. Birželį „The Spider“ taškais skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo Julio Cesarą Chavezą.

T.Ortizas paskutinį kartą kovojo 2019 m. gruodį, kai MMA kovoje „Combate Americas“ organizacijoje pirmame raunde skausmingu veiksmu įveikė buvusį WWE čempioną Alberto Del Rio.


Kaip T.Ortizas, taip pat nesėkmingai pasirodė sunkiasvorių bokso legenda 58-erių amerikietis Evanderis Holyfieldas, kurį pirmame raunde per 109 sekundes sustabdė buvęs UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas 44-erių metų brazilas Vitoras Belfortas.

E.Holyfieldas nesugebėjo atlaikyti jokių reikšmingų smūgių ir po pirmosios minutės buvo pasiųstas ant žemės. Netrukus kova buvo tęsiama, V.Belfortas tęsė savo atakas, o E.Holyfieldas ant žemės krito antrą kartą. Nors ir šį kartą legendinis boksininkas atsistojo, tačiau po dar daugiau reikšmingų V.Belforto atakų į kovą įsikišo teisėjas bei ją nutraukę, kad E.Holyfieldas nepatirtų daugiau žalos.

V.Belfortas savo kalboje į kovą iškvietė „youtube“ žvaigždę Jake‘ą Paulą.

„J.Paulai, baik bėgti nuo manęs“, – į kamerą sakė V.Belfortas. „Tu būsi mano vaikis ir susitiksi su savo tėčiu“.

Į ringą žengė „Triller“ generalinis direktorius Ryanas Kavanagh ir pasiūlė surengti V.Belforto bei J.Paulo kovą padėkos dienos savaitgalį, o nugalėtojui atitektų 30 mln. JAV dolerių laimėtojui. Visgi, J.Paulas tikina, kad daugiau šansų tapti jo varžovu turi Tommy Fury.

Primename, kad vos vieną smūgį šioje kovoje atlikęs E.Holyfieldas kovoti sutiko likus aštuonioms dienoms, kai paaiškėjo, kad Oscaras De La Hoya turi teigiamą COVID-19 testą. Visgi Kalifornijos valstija atsisakė sankcionuoti V.Belforto ir E.Holyfieldo kovą, todėl visas kovų vakaras buvo perkeltas į kitą valstiją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų