Motiejūnas | Organizatorių nuotr.

Donatas Motiejūnas nebaigė trijų pratęsimų pareikalavusių rungtynių ir su Monako „AS Monaco“ patyrė nesėkmę.

Pergalę rezultatu 120:114 (24:22, 27:14, 18:28, 15:20, 9:9, 9:9, 18:12) šventė Željko Obradovičiaus treniruojama Belgrado „Partizan“.

D.Motiejūnas rungtynių nebaigė dėl ketvirtajame kėlinyje užsidirbtos penktos asmeninės pražangos.

Jis per 15 minučių įmetė 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir dukart suklydo.

Trečiojo pratęsimo pabaigoje „Partizan“ komanda pirmavo vieno taško persvara, kai Zachas LeDay’us ir Kevinas Punteris pelnė paskutinius penkis dvikovos taškus bei nulėmė serbų pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė 32 taškus pelnęs Alenas Smailagičius, kuris paliko NBA ir grįžo į Europą.

Buvęs žalgirietis Zachas LeDay’us Belgrado klubui pelnė 23 taškus, Kevinas Punteris įmetė 21.

Pralaimėjusiems Robas Gray’us pelnė 19 taškų, Danilo Andjusičius įmetė 17, Dante Hallas surinko 15 taškų.