Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 4 – 0 sutriuškino „Clermont“ futbolininkus.

Anderis Herrera 20-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Netrukus pastarasis pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Kylianas Mbappe 55-ąją minutę įveikęs vartininko gynybą nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Idrissa Gueye 65-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas šiose rungtynėse tapo triuškinamas 4:0.

Jeanas Claude'as Billongas 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė PSG ekipos vartininko rankose.

Tre 10-27 Nice 22 : 00 Marseille
Pen 10-29 PSG 22 : 00 Lille