Penktąjį ISL etapą laimėjo Toronto „Titans“, K.Teterevkova pelnė pirmuosius taškus

2021.09.11 11:39
Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

 Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) reguliarusis sezonas įpusėjo. Penktadienį baigėsi penktasis lygos etapas, kuriame varžėsi keturios ISL komandos – Los Andželo „Current“, „Iron“, Toronto „Titans“ ir Vašingtono „Trident“.

Penktadienį Kotryna Teterevkova („Current“) 100 m plaukimo krūtine rungtyje. Nors įveikus 50 m lietuvė buvo aštunta, antroje distancijos dalyje mūsiškei pavyko pranokti dvi varžoves ir finišuoti šeštoje pozicijoje. Už ją K. Teterevkova komandai uždirbo tris taškus. Plaukikės laikas – 1 min. 6,42 sek. – pakartotas asmeninis rekordas.

Geriausiai šioje rungtyje pasirodė Vašingtono „Trident“ plaukikės. Pirmą vietą užėmė rusė Tatiana Belonogoff (1 min. 5,16 sek.), o antroji finišavo jos tautietė Marija Temnikova (1 min. 5,40 sek.).

Daugiausiai taškų per abi varžybų dienas surinko Toronto „Titans“. Nugalėjusi komanda iš viso pelnė 536 taškus. Antroji vieta šiame etape atiteko Los Andželo „Current“ plaukikams, surinkusiems 452,5 taško. Trečia šįkart buvo Vašingtono „Trident“ (416,5 tšk.), o paskutinė liko „Iron“ komanda (374 tšk.).

Naudingiausia šio etapo plaukike (MVP) tapo švedė Louise Hansson (Toronto „Titans“), surinkusi 57,5 taško, o Kotryna Teterevkova į savo sąskaitą įsirašė 7 taškus.

Šeštadienį ir sekmadienį Neapolyje varžysis kitos keturios ISL komandos – viena iš bendrosios įskaitos lyderių ir praėjusio sezono čempionė „Cali Condors“, Londono „Roar“, Tokijo „Frog Kings“ ir „Aqua Centurions“.

Abi lietuvių (Simono Bilio ir K. Teterevkovos) atstovaujamos komandos – „Energy Standard“ ir Los Andželo „Current“ – susitiks jau aštuntame ISL etape, kuris bus surengtas rugsėjo 18 ir 19 dienomis. Ten konkurenciją taip pat palaikys Londono „Roar“ ir Tokijo „Frog Kings“ ekipos.

Prenumeratoriai visas ISL varžybas gali stebėti isl.global svetainėje. Oficialus lygos transliuotojas Lietuvoje – SPORT1.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų