Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ direktorius Federico Cherubini atskleidė, jog Cristiano Ronaldo pasirinko sugrįžti rungtyniauti į „Manchester United“ klubą, o ne prisijungti prie „Manchester City" ekipos dėl tradicijų.

„Tam nebuvo tinkamų sąlygų. „Manchester United“ elgėsi kitaip, tarsi klubas, turintis tradicijas. Negalėjo būti kitokios istorijos pabaigos, atsižvelgiant į tai, kaip su mumis kalbėjo C.Ronaldo. Negalėjome priversti žaidėjo likti tokiame kontekste, kuris jo daugiau nebetenkina.

Mes gerbiame C.Ronaldo, tačiau laikausi tokios pačios nuomonės kaip ir mūsų prezidentas. „Juventus“ istoriją kuria puikūs čempionai, treneriai ir direktoriai, tačiau klubas visada yra svarbiausias. 

Likus savaitei iki rungtynių su „Udinese“, buvome įsitikinę, kad C.Ronaldo liks rungtyniauti pas mus. Nenoriu veidmainiauti ir sakyti, kad buvo malonu suvaldyti šią situaciją. Visi būtų jautęsi laimingesni, jei tai būtų įvykę vienu mėnesiu anksčiau“,- teigė F.Cherubini.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų