Į internetą pasklido nuogos buvusios UFC čempionės J.Andrade nuotraukos: kovotoja nesijaudina, nes tai leido apmokėti būstą ir automobilį J.Andrade atskleidė daugiau detalių ir pasakė, kodėl naudojosi skandalinga platforma | fotogalerija (26)

2021.09.10 09:53
Jessica Andrade | Scanpix nuotr.

Jessica Andrade | Scanpix nuotr.

 Buvusi UFC čempionė iš Brazilijos Jessica Andrade nusprendė sekti tendencijas ir parodyti kitokią savo pusę per žymųjį puslapį „OnlyFans“.

Kovotoja džiaugėsi šia patirtimi nepaisant ir to, kad jos nuogos nuotraukos nutekėjo į platųjį internetą.

„Beta Estaca“ prie „OnlyFans“ prisijungė prieš kelis mėnesius, kuomet jai tai padarė padaryti jos žmona Fernanda Gomes. Priežastis – pilnai persikėlus į Las Vegasą reikėjo papildomai pinigų. Ir nors nuogos J.Andrade nuotraukos tapo „virusinėmis“ Brazilijoje, tačiau ji to nesigaili.

„Aš nesupykau, nes įsivaizdavau, kad tai gali nutikti“, – „MMA Fighting“ sakė J.Andrade. „Mačiau, kad tai atsitinka ir kitiems kovotojams. Nenusiminiau, nes tai darydama žinojau, kad tai gali nutekėti.

Man 30 metų, o mano kūnas neatrodys gražus visą likusį gyvenimą, todėl turime tuo mėgautis, kol tai yra malonu. Niekas nenorės to matyti vėliau (juokiasi, – aut. past.). Geriau naudoti tai dabar, nei kai tai dings. Manau, kad tai buvo juokinga, nes žmonės kūrė daugybę memų“.

J.Andrade teigė, kad „gyvenimas ją daug ko išmokė“, ypatingai tada, kai ji pasauliui pranešė esanti lesbietė. UFC kovotoja teigė, kad susidorojimas su išankstinėmis neigiamomis reakcijoms paruošė ją gyvenimui bei leidžia per daug nekreipti per daug dėmesio į neigiamą energiją.

„Jeigu būčiau padariusi tas nuotraukas prieš savo valią, viskas būtų kitaip“, – sakė J.Andrade. „Bet aš tai padariau žinodama, kad greičiausiai tai įvyks. Ne visi su jumis būna atviri. Nuotraukų paketas buvo skirtas vienam asmeniui, tačiau tu nežinai to asmens širdies ir prigimties ir deja, taip jau atsitiko. Bet tai buvo mokymosi patirtis. Dabar darome nuotraukas, tačiau tik tinkamiems asmenims ir tinkamu būdu“.

J.Andrade atskleidė, kad dar iki nemalonios patirties ji sulaukė malonaus čekio.

„Aš iš anksto sumokėjau už automobilį ir šešių ar septynių mėnesių nuomą Las Vegase“, – sakė J.Andrade. „Aš net nesinaudojau paskutinės kovos užmokesčiu. Su „OnlyFans“ pinigais aš galėjau sumokėti savo sąskaitas Brazilijoje, padėti savo šeimai ir padėti F.Gomes šeimai.

Labai malonu, kai patikrini savo sąskaitą ir vis dar ten matai pinigų. Pagalvoji, kad perki tiek daug daiktų „Amazon“, namas atrodo kaip turgus, o sąskaita išlieka ta pati. Nors nuotraukos nutekėjo, tačiau jų buvo tik keturios ar penkios“.

J.Andrade teigė, kad „OnlyFans“ nuotraukomis nesidalino jau kurį laiką, kol ruošiasi rugsėjo 25-ą dieną įvyksiančiai kovai prieš Cynthia Calvillo, tačiau planuoja vėliau sugrįžti.

Su pinigais, kuriuos J.Andrade gavo už nutekintas nuotraukas, ji galėjo sumokėti už savo namus Brazilijoje ir padėti atnaujinti savo mamos namus.

„Žmonės mano, kad „OnlyFans“ yra tik pornografija, tačiau ne tik tai“, – kalbėjo J.Andrade. „Tai platforma, skirta parodyti savo kasdienį gyvenimą, savo kovas ir tai, ką darote. Labai džiaugiuosi „OnlyFans“.

Neoficialiais duomenimis J.Andrade per savo MMA karjerą uždirbo 1 mln. 787 JAV dolerius, o po paskutinės kovos „UFC 261“ turnyre prieš Valentiną Ševčenko ji savo sąskaitą papildė 132 tūkst. JAV dolerių.

Daugiausiai J.Andrade uždirbo laimėdama kovą prieš Rose Namajunas – 230 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų